Колекція консультацій Мінекономіки з питань публічних закупівель

1365
2 Серпня 2022

Ви — закупівельник? Не втрачайте можливості ознайомитися з електронною книгою «Колекція консультацій Мінекономіки з питань публічних закупівель». Мета створення — оперативне надання відповідей на спірні питання у сфері публічних закупівель. Кожен матеріал цієї електронної книги присвячений конкретній проблематиці та містить не тільки роз’яснення Мінекономіки, а й практику контролюючих і судових органів, та як бонус — позицію Радника, яка не завжди збігається із роз’ясненням Уповноваженого органу. Такий підхід надає можливість розширити бачення з того чи іншого закупівельного питання.

Актуальність цієї електронної книги напряму пов’язана з постійними змінами і вдосконаленням закупівельної сфери, що потребує додаткових роз’яснень та уточнень, які дарує цей збірник.

І хоча роз’яснення Мінекономіки не є нормативно-правовими актами і мають суто інформаційно-рекомендаційний характер, проте навіть посилання на них під час оскарження / судових процесів посилюватиме позицію кожної сторони закупівельного процесу. Ось чому ця електронна книга в епоху постійних змін має велику цінність та є своєрідною запорукою успіху.

ЗМІСТ: