Мінекономіки про зміну істотних умов договорів у публічних закупівлях

Ганна Довгая
644
13 Липня 2022
Мінекономіки про зміну істотних умов договорів у публічних закупівлях
644
13 Липня 2022

На офіційному сайті Мінекономіки з’явився цікавий запит такого змісту:

«Добрий день! В березні місяці було проведено переговорну процедуру та підписано договір про закупівлю на поставку товару (далі — Договір). В Договорі було зазначено два лоти. По одному із лотів товар вже поставлений, по іншому на сьогоднішній день виросла ціна майже на 40 %. Яким чином потрібно вносити зміни до Договору та чи можна змінити ціну на 1 одиницю товару без зміни загальної вартості Договору, при цьому зменшити об’єм закупівлі?

Крім того, якщо замовник укладає договір без застосування електронної системи закупівель за нагальною потребою в здійсненні закупівлі як виняток спрощеної закупівлі, чи повинен такий договір відповідати вимогам частини 5 статті 41 ЗУ “Про публічні закупівлі” (далі – Закон), як і договір, укладений за результатами спрощеної закупівлі, чи має відповідати вимогам, які ставляться до прямого договору, який укладається без використання електронної системи закупівель?».

Відповідь на запит 735/2022

Шановний користувачу, повідомляємо, що відповідь на питання міститься в листі від 24.11.2020 № 3304-04/69987-06 «Щодо укладення, виконання, змін та розірвання договору про закупівлю» (прим. ред.: мається на увазі, що внесення змін в частині істотних умов договору про закупівлю, що укладений у розумінні та в рамках Закону за результатом...

Договір про закупівлю

Публікації про роль договору у закупівлях, зокрема, про особливості укладення, виконання, зміни, розірвання договору та ін.