Тести

Радник у сфері публічних закупівель розробив та оновлює тести з публічних закупівель. Перевіряйте свої знання у конкретних сферах та отримуйте персональні рекомендації щодо їх покращення.

Тести

Радник у сфері публічних закупівель розробив та оновлює тести з публічних закупівель. Перевіряйте свої знання у конкретних сферах та отримуйте персональні рекомендації щодо їх покращення.

Тести
Тестування для Уповноважених осіб

Практика веде до досконалості, згодні? Пропонуємо тести для покращення знань у сфері публічних закупівель, розроблені фахівцями «Радника», а також корисні статті, які допоможуть скласти тестування на відмінно.

Тести
Оскарження закупівель

Скарга — це офіційне звернення учасника до Органу оскарження з вимогою усунути порушення, наявні на думку скаржника. Порядок оскарження процедур закупівлі регламентовано у статті 18 Закону України «Про публічні закупівлі». По який бік процесу оскарження ви б не були, перевірте свої думки та знання щодо оскарження в цьому тестуванні.

Тести
Стаття 16 Закону

Відповідно до статті 16 Закону України “Про публічні закупівлі” замовник вимагає від учасників процедури закупівлі подання ними документально підтвердженої інформації про їх відповідність кваліфікаційним критеріям. Що це за критерії? Чи володієте ви відповідними знаннями, що стосується саме цієї норми Закону? Перевірте себе у цьому тестуванні.

Тести
Тендерна документація

Тендерна документація безоплатно оприлюднюється замовником разом з оголошенням про проведення відкритих торгів в електронній системі закупівель для загального доступу шляхом заповнення полів в електронній системі закупівель. Чи ви впевненні в своїх знаннях в частині питань, що стосуються тендерної документації? Перевірте власні можливості у цьому тестуванні.

Тести
Планування закупівель

Планування закупівель щорічне та не легке питання кожної уповноваженої особи. Планування закупівель здійснюється на підставі наявної потреби у закупівлі товарів, робіт і послуг. Заплановані закупівлі включаються до річного плану закупівель. Вірно ж? Поглиблюйте свої знання щодо планування закупівель за допомогою цього тестування.

Тести
Переговорна процедура

Провести переговорну процедуру закупівлі це вам не опублікувати звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель. Є безліч вагомих нюансів про які варто знати кожному закупівельнику. В будь-якому разі вчіться разом з фахівцями групи компаній “Радник в сфері публічних закупівель” та “тренуйтесь” у цьому тестуванні.

Тести
Спрощена закупівля

Спрощена закупівля регулюється статтею 14 Закону України “Про публічні закупівлі”. Втім, наприклад, договір про закупівлю за результатом проведення спрощеної закупівлі укладається згідно з вимогами статті 41 цього Закону. Чи володієте ви всіма подібними нюансами щодо проведення такого роду закупівель? Перевірте себе у цьому тестуванні.

Тести
Відкриті торги

Відкриті торги закупівельною громадою прийнято вважати основною процедурою закупівлі. Дане твердження закріплено в статті 20 Закону України “Про публічні закупівлі”. Про плюси / мінуси чи нюанси проведення такого виду процедури закупівель, здається, можна говорити вічно. “Поговоримо” в форматі тестування?