Надаємо відповіді на запитання у сфері публічних закупівель України
 • 05 Серпня 2020

  Нам необхідно укласти договір на суму 150 000 грн.з компанією (ТПП) яка надає довідки щодо единого надавача послуг. Можливе укладання прямого договору чи необхідно проводити спрощену закупівлю? Заздалегідь вдячні за відповідь.

 • 05 Серпня 2020

  На початку року року замовником укладений прямий договір на 800 тис. грн на послуги з технічного обслуговування та повірку лічильників (порогова планка для нас - 1 млн. грн). На сьогоднійшній день існує потреба у ремонті інших лічильників. Замовник відправив їх на дефектацію та виконання послуг з ремонту (виконавці тільки так проводять дану послугу) безпосердньо виробнику цих приладів, які мають відповідні сертифікати. Як краще вчинити замовнику. Укласти прямий договір до 50 тис. грн та оприлюднити звіт, чи який інший спосіб. оскільки послуги з ремонту неможливо завчасно передбачити вартість, всі контрагенти працють тільки після надання їм приладів і відповідно після роботи вимагають оплати. Чи можна застосувати ст. 3 част. 7 відсутність конкуренції з технічних причин, оскільки виконавець є виробником даного приладу, а прилади застосовуються на котельних та повинні бути справлені.

 • 05 Серпня 2020

  Доброго дня! В ТД Замовником прописано, що переможцем (ФО або ФОП) на виконання вимоги Ст. 17 надаються наступні документи : - Фізична особа, яка є учасником процедури закупівлі, була засуджена за злочин, учинений з корисливих мотивів (зокрема, пов’язаний з хабарництвом та відмиванням коштів), судимість з якої не знято або не погашено у встановленому законом порядку (пункт 5 частини 1 статті 17 Закону) - надається Довідка у вигляді електронного документу із ЕЦП/КЕП особи, яка уповноважена на підписання такої довідки або сканкопія паперової довідки або сканкопія нотаріально завіреної довідки про те, що фізична особа, яка підписала тендерну пропозицію, не знятої чи не погашеної судимості не має. Документ повинен бути не більше тридцятиденної давнини від дати подання документа. Додатково замовник може перевірити довідку на офіційному сайті МВС за посиланням http://wanted.mvs.gov.ua/test/. Переможець торгів у складі ТП надав лист наступного змісту :"Я, фізична особа - підприємець (ПІП ФОП), повідомляю, що повноваження щодо підпису договору та документів тендерної пропозиції учасника окрім мене, як фізичної особи - підприємця, має також (ПІП довіреної особи) на підставі довіреності від (Дата довіреності)." ЕЦП на ТП було накладено довіреною особою. Чи правомірно в даному випадку вимагати довідку МВС і на ФОП, і на ФО-довірену особ. Оскільки учасник посилається на те, що п.6.ч.1.ст.17 до ФОП не застосовується.

 • 05 Серпня 2020

  доброго дня питання наступне 01.01.2020 укладено договір на електр послуги на суму 150 тис.грн. на рік, робили прямий договір і висвітлили звіт про укладений договір в межах року треба укласти додаткову угоду на суму 20 тис.грн - збільшення вартості договору, тобто сума договору буде 170 тис.грн. яким чином правильно внести зміни в договір, чи маємо на 20 тис. робити новий договір (спрощену процедуру)???

 • 05 Серпня 2020

  доброго дня питання наступне на комунальні послуги укладені договори на 2020 рік ми по них працюємо до 31.12.2020р (суми до 50 тис.грн. ) чи маємо ми право вносити зміни до цих договорів в частині зміни суми договору на 2020 рік - цікавить сума збільшення договору наприклад був договір на воду на 20 тис.грн. на рік, збільшилась потреба,дали додаткові кошти, треба додатковою угодою збільшити суму договору на 5 тис. грн. , як в такому випадку на 5 тис.грн. зробити план і звіт про укладений договір (без використання системи)?7

Приєднуйся до авторів
load
Реєстрація
Вітаємо!
Реєстрація пройшла успішно
В особистий кабінет
Вам потрібно авторизуватися!
Якщо ви хочете використовувати можливості сайту на 100% вам потрібно авторизуватися
load
Відновлення паролю
Вітаємо!
Реєстрація пройшла успішно
Вітаємо!
Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель