Надаємо відповіді на запитання у сфері публічних закупівель України
  • 03 Липня 2020

    Скажіть будь-ласка, оголошення про проведення спрощеної закупівлі (саме документація яку ми додаємо) - вона може мати вигляд будь-який, і містити ту інформацію, яку хоче вказати замовник, чи повинна містити всю інформацію, яку ми заповнюємо в самому електронному оголошені на майданчику?

  • 03 Липня 2020

    Підкажіть, будь-ласка, якщо подано декілька тендерних пропозицій-5 робочих днів надається згідно Закону на розгляд всіх пропозицій чи на кожну пропозицію по 5 робочих днів, поки не буде визначено найбільш економічно вигідну.

  • 03 Липня 2020

    підскажіть будь ласка, як бути в сложившійся ситуації: в плані фінансування на виконання "///"рабіт закладено 4 мил. , після проведения торгів на ПКД по цім роботам- сумма в кошторис закладена 9 мил. З якою суммою виходити на торги - з 9 міл. , чи 4 міл. Чи маємо ми право ділити закупівлю згідно фінансування, чи виходити згідно експертного звіту (ПКД) - на що ссилитися? чи не буде порушенням - якщо розділити закупівлю? Дякую

  • 03 Липня 2020

    Підкажіть, яку процедуру закупівлі слід застосувати для укладення договору про авторський нагляд (очікувана вартість - 20000,00 грн), якщо проведено відкриті торги на капітальний ремонт і авторський нагляд включено в ПКД. Та який код вибрати - як роботу, згідно відкритих торгів чи послугу.

  • 02 Липня 2020

    Доброго дня! Ми бюджетна установа, яка фінансується за рахунок коштів місцевого бюджету та являється замовником у розумінні Закону України «Про публічні закупівлі». Після 19.04.2020 року нами оголошено міжнародні відкриті торги щодо закупівлі послуг, які не відбулися з причини відсутності пропозицій. Нами повторно оголошено міжнародні відкриті торги щодо закупівлі тих же послуг, які знову ж таки не відбулися з причини відсутності пропозицій. Керуючись п.1 ч.2 ст.40 Закону України «Про публічні закупівлі» ми плануємо здійснити закупівлю послуг шляхом застосування переговорної процедури. У нашому випадку предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також інші вимоги до учасників, що зазначені в тендерній документації обох відкритих торгів, є ідентичними. З метою дотримання вимог п.1 ч.2 ст.40 Закону України «Про публічні закупівлі», під час проведення переговорної процедури закупівлі ми плануємо також повторити предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, та інші вимоги до учасників, що зазначені в тендерній документації обох відкритих торгів. При цьому під час проведення переговорної процедури ми плануємо змінити умови оплати. Так, оголошеннями про проведення відкритих торгів було передбачено оплату послуг після факту їх надання, а в переговорній процедурі ми плануємо передбачити попередню оплату послуг. Повідомляємо, що обидві тендерні документації відкритих торгів не містили інформації щодо умов оплати, виходячи з того, що ч.2 ст.22 Закону України «Про публічні закупівлі» не передбачено того, що тендерна документація в обов’язковому порядку повинна містити відомості стосовно умов оплати. В проекті договору обох процедур ми також не вказували відомості щодо умов оплати, а зазначили, що умови оплати погоджуються на момент підписання договору про закупівлю. Таким чином, в обох відкритих торгах умови оплати були відображені лише в оголошенні про проведення відкритих торгів, а не в тендерних документаціях. Замовник має право застосувати переговорну процедуру на підставі п.1 ч.2 ст.40 Закону України «Про публічні закупівлі», зокрема за умови, якщо в обох відкритих торгах та переговорній процедурі будуть збережені ідентичними предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, та інші вимоги до учасників, що зазначені в тендерній документації. Ми вважаємо, що нами виконано вимоги п.1 ч.2 ст.40 Закону України «Про публічні закупівлі», тому плануємо застосувати перегорну процедуру закупівлю в якій плануємо змінити умови оплати, адже п.1 ч.2 ст.40 Закону України «Про публічні закупівлі» говорить про ідентичність вимог тендерної документації, а не оголошення про проведення відкритих торгів. Питання: 1.Чи вірним є наш висновок щодо того, що в переговорній процедурі закупівлі ми можемо змінити умови оплати, виходячи з того, що Законом України «Про публічні закупівлі» не передбачено вимог стосовно відображення в переговорній процедурі будь-яких умов викладених в оголошеннях про проведення відкритих торгів? Заздалегідь дякуємо за вичерпну відповідь!

Приєднуйся до авторів
load
Реєстрація
Вітаємо!
Реєстрація пройшла успішно
В особистий кабінет
Вам потрібно авторизуватися!
Якщо ви хочете використовувати можливості сайту на 100% вам потрібно авторизуватися
load
Відновлення паролю
Вітаємо!
Реєстрація пройшла успішно
Вітаємо!
Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель