Очистити
Надаємо відповіді на запитання у сфері публічних закупівель України
 • watertender-ukr-net
  06 Квітня 2020

  Доброго дня! Проводимо переговорну процедуру закупівлі (через двічі відмінені відкриті торги-відсутні учасники ). У відкритих торгах вимагали забезпечення виконання договору. Чи вимагати таке забезпечення у переговорній процедурі ?

 • Марина
  06 Квітня 2020

  Доброго дня! Згідно тендерної документації закупівлі (відкриті торги), переможець торгів повинен надати Замовнику протягом п’яти днів довідку ДФС про відсутність в Учасника заборгованості по сплаті податків і зборів. У довідці про відсутність заборгованості має бути зазначено, що довідка видана переможцю торгів для подання саме до підприємства Замовника торгів? Чи переможець торгів може надати Замовнику довідку про відсутність заборгованості, яка видана для подання до іншого підприємства, але є дійсною на дату подання документа?

 • Валентина
  06 Квітня 2020

  Чи може предмет закупівлі під час подання оголошення про закупівлю відрізнятися від предмету закупівлі під час підписання договору про закупівлю, якщо в тендерній документації було прописано "або еквівалент" і Учасник надав еквівалент? Чи можуть органи ДКСУ відмовити в реєстрації зобов'язань в зв'язку із вищевикладеним? Дякую.

 • Дмитро
  03 Квітня 2020

  Підскажіть, будь-ласка. Тендерною документацією вимагалось надання саме від переможця торгів протягом одного дня після оприлюднення оголошення про намір укласти договір цінової пропозиції за результатами аукціону. Учасник на аукціоні змінював ціну, та надав цінову пропозицію за результатами аукціону протягом одного дня після аукціону протягом розгляду його тендерної пропозиції, але до визначення його переможцем торгів, тобто ще в статусі учасника, а в статусі переможця не надав цінову пропозицію за результатами аукціону. Чи потрібно відхиляти такого учасника-переможця, якщо в ТД це чітко прописано та буде розцінюватись як неукладання договору з вини учасника.

  Відповідь

  Доброго дня! Спершу слід зазначити, що без аналізу даної тендерної документації, однозначну відповідь на питання дати не вбачається за можливе. Однак, слід зауважити, що будь яка вимога ТД замовника обов’язкова для виконання, якщо вона не була оскаржена на етапі подання тендерних пропозицій до АМКУ. В свою чергу, відповідно до ч. 1 та 2 ст. 30 Закону України «Про публічні закупівлі» передбачено відповідний перелік підстав, відповідно до яких замовник має право відхилити пропозицію переможця. Цей перелік є вичерпним та розширенню не підлягає. В будь якому випадку рішення приймає замовник самостійно, та саме замовник відповідальний за прийняття такого рішення. Нагадуємо, що Тендерне агентство «Радник» надає послуги з супроводу публічних закупівель для Замовників. До широкого спектру послуг сходять такі як: роз’яснення та консультування на всіх етапах закупівель, підготовка тендерної документації та протоколів для тендерів будь якої складності, аналіз тендерних пропозицій та кваліфікація учасників, складання пояснень та представництво в АМКУ, юридичний супровід під час перевірок. Цікаво? Тоді дзвоніть за номером: (066) 616-48-98, (067) 503-01-36, (063) 807-17-91 або переходьте за посиланням http://goszakupka.com.ua/

 • Дмитро
  03 Квітня 2020

  Підскажіть, будь-ласка. В ТД вимагалося надання довідки в довільній формі за фомою наведеному в додатку до ТД. В цій формі наведено зразок де прописано "підпис та печать УО", учасник подав даний документ, але без підпису та печатки. Чи потрібно відхиляти такого учасника?

  Відповідь

  Доброго дня! Спершу слід зазначити, що без аналізу даної тендерної документації, однозначну відповідь на питання дати не вбачається за можливе. Дана юридична послуга надається на платній основі. Якщо Ваше питання досі актуальне направте свої контакти на нашу електронну пошту [email protected] і з Вами в найкоротші терміни зв’яжуться наші спеціалісти. Або ж зателефонуйте за номером +38(044)451-85-71. Дякуємо за розуміння. З повагою, редакція журналу «Радник в сфері державних закупівель». Однак, відповідно до ч. 1 ст. 30 Закону України «Про публічні закупівлі» замовник відхиляє тендерну пропозицію в разі якщо, тендерна пропозиція не відповідає умовам тендерної документації.

Приєднуйся до авторів
load
Реєстрація
Вітаємо!
Реєстрація пройшла успішно
В особистий кабінет
Вам потрібно авторизуватися!
Якщо ви хочете використовувати можливості сайту на 100% вам потрібно авторизуватися
load
Відновлення паролю
Вітаємо!
Реєстрація пройшла успішно
Вітаємо!
Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель