Невдалий сценарій відхилення за недостовірну інформацію

Наталія Чабан
918
20 Червня 2021
Невдалий сценарій відхилення за недостовірну інформацію
918
20 Червня 2021

Той, хто володіє інформацією,  володіє світом,  а у закупівлях — обов’язком відхилення. Так, у разі отримання замовником факту зазначення учасником у тендерній пропозиції будь-якої недостовірної інформації, що є суттєвою при визначенні результатів процедури закупівлі, замовник відхиляє тендерну пропозицію такого учасника. Адже наявність інформації не завжди гарантує її достовірність. Аби впевнено зробити крок у сторону відхилення найкращої тендерної пропозиції, важливим є не тільки підхід до процесу її пошуку, а й джерело даної інформації. Зокрема, чи вважатиметься інформація, отримана з мережі Інтернет та вебсайтів, як одного з найзручніших для пошуку джерел інформації, підставою для відхилення тендерної пропозиції учасника?

Що каже Закон?

За результатами розгляду та оцінки тендерної пропозиції / пропозиції замовник визначає переможця процедури закупівлі та приймає рішення про намір укласти договір про закупівлю згідно з цим Законом України «Про публічні закупівлі» (далі — Закон).

Замовник має право звернутися за підтвердженням інформації, наданої учасником, до органів державної влади, підприємств, установ, організацій відповідно до їх компетенції. У разі отримання достовірної інформації про невідповідність переможця процедури закупівлі вимогам кваліфікаційних критеріїв, підставам, установленим частиною 1 статті 17 Закону, або факту зазначення у тендерній пропозиції будь-якої недостовірної інформації, що є суттєвою при визначенні результатів процедури закупівлі, замовник відхиляє тендерну пропозицію такого учасника.

Підстави для...

Конкурентні процедури

Публікації, що стосуються будь-яких питань придбання товарів, робіт та послуг за процедурами публічних закупівель