Мінекономіки про встановлення забезпечення виконання договору в ЗПП

Ганна Довгая
907
7 Березня 2024
Мінекономіки про встановлення забезпечення виконання договору в ЗПП
907
7 Березня 2024

Забезпечення виконання договору в запиті пропозицій постачальників. Що з цього приводу думає Мінекономіки, дізнаєтесь далі.

Редакція порталу Радник звернулась до Мінекономіки з таким запитанням: «Чи має право замовник при проведенні запиту пропозицій постачальників у проєкті договору про закупівлю встановити вимогу для переможця щодо надання забезпечення виконання договору про закупівлю? Адже Порядком формування та використання електронного каталогу, затвердженим постановою Уряду № 822, таке не заборонено. Водночас наразі в електронній системі закупівель відсутнє поле, у якому передбачено забезпечення виконання договору при проведенні запиту пропозицій постачальників.

Якщо встановлення вимоги для переможця при проведенні запиту пропозицій постачальників щодо надання забезпечення виконання договору про закупівлю наразі не передбачено законодавством, чи не планується вносити зміни до нормативно-правової бази в цій частині та удосконалювати функціонал електронної системи закупівель при проведенні запиту пропозицій постачальників? Зокрема, чи планується додавання поля, у якому замовник зможе встановити вимогу щодо забезпечення виконання договору при проведенні запиту пропозицій постачальників?».

Відповідь Мінекономіки на запит № 36/2024: «Шановний користувачу, повідомляємо, що відповідь на питання міститься в запиті № 839/2023».

...
Воєнний стан

Публікації, що розкривають специфіку закупівель під час воєнного стану