best rolex copies cheap review could be the 1st decision for high-end men and women. a great control among give, human brain and therefore cardio is truly a feature richardmillereplica.is forum. a important and helpful https://www.paneraiwatches.to/ is worth sharing with you. shop https://perfectrolexwatch.to/ for men & women at deep discount prices. fulfill the hopes and dreams and desires epidermis persons in the modern world is a search for the best https://it.wellreplicas.to/ in the world. affronding the diverse wants of comsumers, reddit https://nl.buywatches.is would certainly do their utmost. compared to various other brandnames www.silkshome.com reddit contains a large reputation. swiss cartierreplica online for sale at cheap price. most popular chia-anime.to for cheap sale.

Правила користування порталом RADNUK.COM.UA

1. Загальні умови

1.1. Якщо ви вирішили користуватися порталом RADNUK.COM.UA (далі — Портал) та додатками Порталу, програмним забезпеченням та іншими файлами, ви даєте згоду на дотримання всіх умов, викладених у цих Правилах користування Порталом (далі — Правила), у тому числі шляхом реєстрації на Порталі свого облікового запису (акаунта). Ці Правила є юридично обов’язковою угодою між користувачем і Компанією, предметом якої є надання користувачеві послуг з використання Порталу і його сервісів.

1.2. Компанія — власник Порталу має право у будь-який час змінювати умови, викладені в цих Правилах, і такі зміни набирають чинності негайно після їх оприлюднення на Порталі.

1.3. Користувач — фізична особа, що за власним бажанням зареєструвала особистий кабінет на порталі RADNUK.COM.UA з метою отримання повного або часткового доступу до контенту Порталу.

1.4. Тарифи на отримання повного доступу до контенту порталу RADNUK.COM.UA розміщені за посиланням https://radnuk.com.ua/chekaut/.

1.5.Зареєструвавшись на Порталі, ви підтверджуєте ознайомлення з цими Правилами.

1.6. Передплативши послуги Порталу, ви даєте згоду на дотримання Правил з усіма змінами з метою забезпечення реалізації цивільно-правових відносин при користуванні Порталом.

1.7. Ви зобов’язані ознайомлюватися з цими Правилами перед користуванням Порталом. У разі, якщо ви розпочинаєте користування Порталом після оприлюднення змінених Правил, це свідчить про вашу згоду на дотримання Правил з усіма змінами.

1.8. Якщо будь-які умови цих Правил або зміни до них є неприйнятними для вас, ви можете не розпочинати користування або припинити дію вашого облікового запису.

2. Контент Порталу

2.1. Матеріали, опубліковані на Порталі, призначені для вашого особистого некомерційного використання. Усі матеріали, опубліковані на Порталі, захищені авторським правом і перебувають у володінні або під контролем Компанії або сторони, яка є постачальником контенту. Ви повинні дотримуватися всіх додаткових повідомлень про авторські права, інформації або обмежень, що містяться на будь-якій сторінці.

2.2. Зміст Порталу захищений авторським правом відповідно до законодавства України та міжнародного авторського права. Ви не маєте права змінювати, публікувати, передавати, брати участь у передачі або продажу, відтворювати (за винятком випадків, передбачених у пункті 2.4 цих Правил), поширювати, виконувати або яким-небудь чином використовувати зміст Порталу (включаючи програмне забезпечення) в цілому або частково.

2.3. Комерційні (фірмові) найменування, торговельні марки тощо Компанії або третіх осіб захищені авторськими правами. Ніщо, зазначене в цих Правилах, не може тлумачитися як надання опосередковано, за замовчуванням або іншим шляхом будь-якої ліцензії або права на використання торговельної марки, патенту, прав на дизайн або авторських прав Компанії або третіх осіб.

2.4. Ви можете завантажити або скопіювати вміст Порталу, інші компоненти та елементи, що відображаються на Порталі, тільки для особистого використання, за умови дотримання всіх авторських прав та інших повідомлень, що містяться в ньому. Копіювання чи зберігання будь-якого контенту для відмінних від особистого використання цілей суворо забороняється без попередньої письмової згоди Компанії.

2.5. Інтернет-виданням, мобільним додаткам дозволяється безкоштовно поширювати інформацію, розміщену на Порталі, за умови відкритого гіперпосилання та згадки першоджерела.

2.6. На Порталі можуть розміщуватись сервіси, які належать третім сторонам. Використання таких сервісів відбувається відповідно до умов, зазначених на сайті.

2.7. Портал не несе відповідальності за будь-яку інформацію, матеріали, розміщені на сервісах третіх осіб.

3. Права користувачів

3.1. Користувач має право використовувати вміст Порталу тільки як довідковий ресурс для інформаційного забезпечення власної діяльності.

3.2. Користувач має право використовувати вміст Порталу для підготовки власних інформаційних та аналітичних матеріалів (доповідей, висновків, коментарів тощо), які призначені для внутрішнього користування і не мають на меті комерційне розповсюдження.

3.3. Користувачу забороняється:

3.3.1. Розміщувати статті, зразки документів, довідники чи будь-який контент, що міститься на Порталі, до будь-яких інших пошукових систем, баз даних чи будь-яких електронних видань і збірників, а також здійснювати будь-яке їх розміщення в мережі Інтернет;

3.3.2. Використовувати статті, зразки документів, довідники чи будь-який контент, що міститься, у будь-яких друкованих засобах масової інформації, друкованих збірниках чи інших друкованих джерелах;

3.3.3. Передавати доступ до особистого облікового запису (акаунта) на Порталі третім особам без попередньої письмової згоди Компанії.

3.4. При використанні статей, зразків документів, довідників чи будь-якого контенту, що розміщений на Порталі, Користувач зобов’язаний здійснювати відповідне посилання на авторське право Компанії як першоджерело.

4. Реєстрація та безпека Користувача

4.1. Як частина процесу реєстрації або створення облікового запису (акаунта), ви будете створювати облікові дані для входу, вибравши пароль та надання адреси електронної пошти. Вам необхідно надати для реєстрації певні відомості про себе, які повинні бути точними і достовірними.

4.2.Кожна реєстрація дійсна для одного користувача. Ви не можете поділитися своїми обліковими даними реєстрації для входу, щоб ніхто інший не мав доступу до вашого акаунта. Ми можемо скасувати або призупинити ваш доступ до Порталу, якщо ви поділитеся своїми обліковими даними для входу. Ви несете відповідальність за збереження конфіденційності пароля, який ви не повинні відкривати третім особам. Ви не можете (а) вибрати або використовувати облікові дані іншої людини з тією метою, щоб видати себе за цю людину, (б) використовувати дані облікового запису без права дозволу власника або (в) використовувати облікові дані на свій розсуд, якщо вони є образливими. Недотримання вищезазначених положень вважається порушенням Правил, що може призвести до негайного припинення існування вашого акаунта.

4.3. Ви зобов’язані повідомити адміністратора Компанії про будь-які відомі або передбачувані випадки несанкціонованого використання вашого акаунта або про будь-яке відоме або передбачуване порушення безпеки, у тому числі втрату, крадіжку або несанкціоноване розкриття вашого пароля.

4.4. Ви несете відповідальність за будь-яке використання чи діяльність на вашому обліковому записі на Порталі, у тому числі за використання акаунта третіми особами з вашого дозволу. Будь-яка шахрайська, образлива або інша протизаконна діяльність може бути підставою для припинення дій вашого доступу, тимчасового чи повного блокування облікового запису або видалення акаунта.

5. Зв’язок між Порталом і користувачами

5.1. Якщо ви заповнюєте форму замовлення з метою отримання певної інформації у межах вибраного вами тарифного пакета, ми, як власники і правонаступники, надаємо вам інформацію про матеріали, опубліковані на Порталі.

5.2. Ви надаєте, а Компанія залишає за собою право відправляти на вашу електронну пошту інформацію про зміни, послуги на Порталі або рекламу.

5.3. Компанія може зв’язатися з Вами електронною поштою або в інший не заборонений законом спосіб щодо вашої участі в опитуванні користувачів, ставлячи питання з метою покращення роботи Порталу і для кращого розуміння наших користувачів. Будь-яка інформація, яку ми отримуємо в таких опитуваннях, не буде передана третім особам, за винятком узагальнених знеособлених даних.

6. Ліцензії та програмне забезпечення

6.1. Ви не маєте жодних прав на програмне забезпечення та супровідну документацію або на будь-які поліпшення чи зміни до них («програмне забезпечення»). Ви не можете субліцензувати, поступатися або передавати будь-які ліцензії, надані Компанією, і будь-яка спроба такого субліцензування, привласнення або передачі вважається недійсною та протиправною. Ви не можете копіювати, поширювати, змінювати, переробляти або створювати похідні роботи від програмного забезпечення.

6.2. Портал може містити гіперпосилання на сторонні вебсайти та інші ресурси в мережі Інтернет третіх осіб. Ресурси третіх осіб можуть регулюватися власними правилами користування та конфіденційності. Ресурси третіх осіб та їх контент не перевіряються Порталом на відповідність вимогам повноти, достовірності тощо. Портал не несе відповідальності за будь-яку інформацію, матеріали, розміщені на ресурсах третіх осіб.

7. Інформаційне забезпечення

7.1. При користуванні Порталом ви погоджуєтесь на отримання послуг з інформаційного забезпечення третіми особами.

7.2. Інформаційне забезпечення включає: забезпечення інформаційно-технічної підтримки при використанні Порталу, налаштування та забезпечення безперебійної роботи платіжних систем, розміщення та оновлення матеріалів на Порталі.

8. Припинення доступу до Порталу

8.1. Ви можете припинити дію акаунта в будь-який момент.

8.2. Компанія може на власний розсуд видалити або призупинити доступ до всього Порталу або його частини з будь-якої причини, включаючи порушення або невиконання цих Правил.

9. Різне

9.1. Ці Правила застосовуються відповідно до законодавства України. Будь-які спори щодо реалізації цих Правил будуть вирішуватися відповідним судом у порядку, визначеному законодавством України.

9.2. Незважаючи на будь-які положення з вищевикладеного, нічого в цих Правилах не може використовуватися для тлумачення положень, зазначених у Політиці конфіденційності.

9.3. Ви погоджуєтесь негайно повідомляти про будь-які порушення авторських прав щодо матеріалів Порталу.

9.4. Матеріали можуть містити посилання, пов’язані з іншими інтернет-сайтами, ресурсами та рекламодавцями. Оскільки ми не несемо відповідальності за доступність цих зовнішніх ресурсів або їх зміст, ви повинні направляти будь-яке занепокоєння щодо зовнішнього посилання адміністратору такого вебсайту.

Повне або часткове копіювання публікацій порталу ЗАБОРОНЕНО