Швидкий помічник для виконання вимог статті 8 Закону

Наталія Чабан
718
14 Січня 2021
Швидкий помічник для виконання вимог статті 8 Закону
718
14 Січня 2021

Майже цілий рік за чинною редакцією Закону України «Про публічні закупівлі» (далі — Закон) Державна аудиторська служба України відповідно до наданих повноважень проводить моніторинг публічних закупівель на всіх стадіях закупівлі: від моменту їх оголошення до укладення договору про закупівлі. Водночас у разі оскарження висновку органу державного фінансового контролю до суду Закон передбачає не лише зазначення інформації про такий факт оскарження, а й конкретизує порядок її опублікування. У даній публікації пропоную знайти відповідь на одне з нових та проблемних питань, з яким стикається замовник, а саме:  виконання вимог Закону в частині зазначення номера провадження.

Порядок здійснення моніторингу процедур публічних закупівель органами державного фінансового контролю (Державною аудиторською службою України та її територіальними органами) визначений статтею 8 Закону.

За результатами моніторингу процедури закупівлі посадова особа органу державного фінансового контролю складає та підписує висновок про результати моніторингу процедури закупівлі (далі — висновок), у якому зазначено опис виявленого порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель та зобов’язання щодо його усунення.

Протягом п’яти робочих днів з дня оприлюднення органом державного фінансового контролю висновку замовник має оприлюднити через електронну систему закупівель інформацію та/або документи, що свідчать про:

 • усунення порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель, викладених у висновку;
 • аргументовані заперечення до висновку;
 • причини неможливості усунення виявлених порушень.

У разі незгоди з...

Моніторинг закупівель

Публікації щодо здійснення органом державного фінансового контролю такого виду контролю як моніторинг закупівель, зокрема, новини моніторингу, приклади, коментарі, особливості, судова практика щодо моніторингу

  Приєднуйся до авторів
  load
  Реєстрація
  Вітаємо!
  Реєстрація пройшла успішно
  В особистий кабінет
  load
  Відновлення паролю
  Вітаємо!
  Реєстрація пройшла успішно
  Вітаємо!
  Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель