Розширення можливостей: кілька підстав внесення змін в одній додатковій угоді

Наталія Чабан
1135
11 Квітня 2021
Розширення можливостей: кілька підстав внесення змін в одній додатковій угоді
1135
11 Квітня 2021

Вам відомо про можливість укладення однієї або одночасно декількох додаткових угод до договору про закупівлю в разі  застосування кількох підстав? Чи можуть  повноправно сторони укладеного договору про закупівлю користуватися цим правом на практиці, досягаючи своєї мети простіше, ефективніше та у більш скорочені строки? Відповідь знаходимо у роз’ясненні Уповноваженого органу.

Тендерний комітет / уповноважена особа зазвичай видихає з полегшенням після завершення процедури закупівлі / спрощеної закупівлі та здійснення реєстрації бюджетного зобов’язання в органах Державного казначейства. Проте упродовж виконання договору про закупівлю в замовників здебільшого виникає низка запитань та проблем, які потребують негайного їх вирішення шляхом внесення змін до істотних умов договору про закупівлю.

Так, Законом України «Про публічні закупівлі» (далі — Закон) встановлено імперативну норму, згідно з якою істотні умови договору про закупівлю не можуть змінюватися після його підписання до виконання зобов’язань сторонами в повному обсязі, крім випадків, визначених частиною 5 статті 41 Закону. Докладніше про підстави внесення змін до  істотних умов договору про закупівлю читайте на порталі RADNUK.COM.UA у статті  «Вісім важливих підстав для зміни істотних умов договору про закупівлю».

Зміна істотних умов договору про закупівлю у випадках, встановлених частиною 5 статті 41 Закону, може здійснюватися саме в...

Договір про закупівлю

Публікації про роль договору у закупівлях, зокрема, про особливості укладення, виконання, зміни, розірвання договору та ін.