Мінекономіки про помилкове звітування про виконання договору про закупівлю

Ганна Довгая
1740
8 Лютого 2024
Мінекономіки про помилкове звітування про виконання договору про закупівлю
1740
8 Лютого 2024

Помилково оприлюднено звіт про виконання договору про закупівлю. Чи можна виправити ситуацію помилкового звітування про виконання договору про закупівлю?

На офіційному сайті Мінекономіки оприлюднено запит № 22/2024 такого змісту: «Помилково був зроблений звіт про виконання діючого тендерного договору. Як можна виправити ситуацію, щоб мати можливість далі працювати з договором?».

Відповідь Мінекономіки на запит № 22/2024: «Шановний користувачу, повідомляємо, що Закон України “Про публічні закупівлі” установлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави, територіальних громад та об’єднаних територіальних громад.

У свою чергу, наказом Мінекономіки від 07.04.2020 № 648 веб-порталом Уповноваженого органу з питань закупівель визначено інформаційно-телекомунікаційну систему “PROZORRO” за адресою в мережі Інтернет: www.prozorro.gov.ua, а відповідальним за забезпечення функціонування та наповнення веб-порталу є державне підприємство “ПРОЗОРРО” (далі – ДП “ПРОЗОРРО”).

...
Воєнний стан

Публікації, що розкривають специфіку закупівель під час воєнного стану

Повне або часткове копіювання публікацій порталу ЗАБОРОНЕНО