Мінекономіки про відшкодування коштів у закупівлях

Ганна Довгая
1118
24 Серпня 2023
Мінекономіки про відшкодування коштів у закупівлях
1118
24 Серпня 2023

На офіційному сайті Мінекономіки оприлюднено цікавий запит такого змісту: «Проясніть, будь ласка, питання щодо публікації (оприлюднення) на сайті (майданчиках) Прозорро договорів про відшкодування вартості реабілітаційних послуг для дитини з інвалідністю (далі — Договір).

Відповідно до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення реабілітації дітей з інвалідністю, затвердженого постановою КМУ від 27.03.2019 № 309 (зі змінами), маємо укладати договори та направляти на реабілітацію діток з інвалідністю.

Враховуючи вищевикладене, цікавить, чи доцільно Договір відносити саме до ЗАКУПІВЕЛЬ, оскільки метою Закону України „Про публічні закупівлі“ є забезпечення ефективного та прозорого здійснення закупівель, а закупівля — це придбання замовником товарів, робіт і послуг у порядку, встановленому цим Законом.

Просимо обґрунтувати, чи підпадає під дію Закону України „Про публічні закупівлі“ відшкодування вартості реабілітаційних послуг, якщо в розумінні договору відшкодування розглядається не в якості оплати за надані послуги, а в якості компенсаційної виплати. Дякуємо».

...
Воєнний стан

Публікації, що розкривають специфіку закупівель під час воєнного стану

Повне або часткове копіювання публікацій порталу ЗАБОРОНЕНО