Чи варта уваги невідповідність ціни у дві копійки?

Наталія Чабан
562
27 Червня 2021
Чи варта уваги невідповідність ціни у дві копійки?
562
27 Червня 2021

Помилки — це те, що властиве кожній людині, тому недивно, що вони так часто трапляються у закупівлях. Одним із таких прикладів є інформація, оприлюднена в електронній системі закупівель шляхом завантаження документів, яка містить відомості, що відрізняються від тих, які розміщені шляхом заповнення електронних полів. Які відомості вважати пріоритетними, аби невірно прийняте рішення замовника не спричинило накладення адмінштрафу, а помилка учасника — його відхилення? Аби реакція на чергову нестандартну ситуацію не вибила вас з потрібного ритму, пропонуємо ознайомитися з позицією Мінекономіки як Уповноваженого органу.

Процедура розміщення інформації про публічні закупівлі в електронній системі закупівель визначена Порядком розміщення інформації про публічні закупівлі, який затверджено наказом Мінекономіки від 11.06.2020 № 1082 (далі — Порядок).

Так, відповідно до пункту 3 Порядку розміщення інформації в електронній системі закупівель здійснюється замовником / ЦЗО / учасником / постачальником / органом оскарження / органами державного фінансового контролю шляхом заповнення електронних полів, визначених адміністратором і реалізованих в електронній системі закупівель, та завантаження відповідних документів через автоматизоване робоче місце замовника / ЦЗО / учасника / постачальника / органу оскарження / органів державного фінансового контролю.

Крім того, відповідно до частини 1 статті 26 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі — Закон) тендерна пропозиція...

Конкурентні процедури

Публікації, що стосуються будь-яких питань придбання товарів, робіт та послуг за процедурами публічних закупівель