Мінекономіки про зміну нумерації абзаців у зв’язку зі змінами до Особливостей

Ганна Довгая
776
17 Травня 2024
Мінекономіки про зміну нумерації абзаців у зв’язку зі змінами до Особливостей
776
17 Травня 2024

На сайті Мінекономіки оприлюднено цікавий запит такого змісту: «Добрий день! Після врахування останніх змін до Особливостей постановою КМУ від 02.04.2024 № 382 не зовсім зрозуміло дещо, а саме:

Абзац 14 пункту 47 останніми змінами виключили. Який тепер за номером абзац про переможця — 14 або все ж таки 15 так і залишається: „Переможець процедури закупівлі у строк, що не перевищує чотири дні з дати оприлюднення в електронній системі закупівель повідомлення про намір укласти договір про закупівлю, повинен надати замовнику шляхом оприлюднення в електронній системі закупівель документи, що підтверджують відсутність підстав, зазначених у підпунктах 3, 5, 6 і 12 цього пункту.

Замовник не вимагає документального підтвердження публічної інформації, що оприлюднена у формі відкритих даних згідно із Законом України “Про доступ до публічної інформації” та/або міститься у відкритих публічних електронних реєстрах, доступ до яких є вільним, або публічної інформації, що є доступною в електронній системі закупівель, крім випадків, коли доступ до такої інформації є обмеженим на момент оприлюднення оголошення про проведення відкритих торгів“?».

У відповіді Мінекономіки на запит № 224/2024, зокрема, зазначено: «Шановний користувачу, повідомляємо, що Закон України „Про публічні закупівлі“ (далі — Закон) установлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави, територіальних громад та об’єднаних територіальних громад. 

...
Воєнний стан

Публікації, що розкривають специфіку закупівель під час воєнного стану

Повне або часткове копіювання публікацій порталу ЗАБОРОНЕНО