Помилково оприлюднено звіт про виконання договору про закупівлю: який вихід?

Наталія Чабан
3700
29 Листопада 2021
Помилково оприлюднено звіт про виконання договору про закупівлю: який вихід?
3700
29 Листопада 2021

Напруження, у якому працюють замовники через шалений ритм, досягає апогею наприкінці бюджетного періоду, що може призвести до допущення технічних та / або механічних помилок під час оприлюднення інформації в електронній системі закупівель або до оприлюднення звітів з порушенням публічного законодавства.

Кожен має право на помилку, але не кожен може вчасно помітити її. Однак у запиті до Мінекономіки, який ми розглянемо далі, замовник вчасно усвідомив допущену похибку в частині завершення виконання договору про закупівлю до настання моменту його повного виконання, розпочавши пошук шляхів її вирішення. Як діятиме у цій ситуації замовник та що пропонуватиме Уповноважений орган, дізнаваємося нижче.  

Консультація від Мінекономіки

Так, на офіційному порталі Мінекономіки від КП «П» оприлюднено запит № 1464/2021, суть якого полягає у такому: договір з постачальником на суму 106 596 грн виконаний на суму 82 631 грн, але був помилково завершений, а сума 23 964 грн залишилася невикористаною. Що робити в такому випадку?

У свою чергу, у встановлені законодавством строки Мінекономіки оприлюднено відповідь такого змісту: «наказом Мінекономіки від 07.04.2020 № 648 вебпорталом Уповноваженого органу з питань закупівель визначено інформаційно-телекомунікаційну систему “PROZORRO” за адресою в мережі Інтернет: www.prozorro.gov.ua, а відповідальним за забезпечення функціонування та наповнення вебпорталу є державне підприємство “ПРОЗОРРО” (далі — ДП “ПРОЗОРРО”).

Тому з питань...

Звітування у закупівлях

Публікації, тематикою яких є питання щодо створення та розміщення замовниками інформації згідно Закону України «Про публічні закупівлі»