Правомірність застосування статті 631 ЦКУ у договорах про закупівлю

Наталія Чабан
2920
10 Вересня 2020
Правомірність застосування статті 631 ЦКУ у договорах про закупівлю
2920
10 Вересня 2020

Статтею 3 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі — Закон) заборонено придбання товарів, робіт і послуг до/без проведення процедур, визначених цим Законом, та укладення договорів, які передбачають оплату замовником товарів, робіт і послуг до/без проведення процедур, визначених цим Законом. При цьому, під час укладання договорів про закупівлю серед закупівельної спільноти не втратило свою актуальність питання щодо законності та правомірності застосування вимог частини третьої статті 631 Цивільного кодексу України, якою передбачено право сторін встановити, що умови договору застосовують до відносин між ними, які виникли до моменту його укладення.

Договір про закупівлю – господарський договір, що укладається між замовником і учасником за результатами проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі та передбачає платне надання послуг, виконання робіт або придбання товару.  

Частиною третьою статті 631 Цивільного кодексу України передбачено, що сторони можуть встановити, що умови договору застосовуються до відносин між ними, які виникли до його укладення.

Законом передбачено оскарження  рішень, дій або бездіяльності замовника суб’єктом оскарження,   відхилення тендерної пропозиції переможця процедури закупівлі/спрощеної закупівлі, відміни замовником тендеру/спрощеної закупівлі чи визнання їх такими, що не відбулися, з підстав, передбачених Законом, а також укладення договору про закупівлю за результатами проведених тендерів/спрощених закупівель з урахуванням особливостей, визначених Законом. Отже, виникає питання чи можливе застосування положень ...

Конкурентні процедури

Публікації, що стосуються будь-яких питань придбання товарів, робіт та послуг за процедурами публічних закупівель

  Приєднуйся до авторів
  load
  Реєстрація
  Вітаємо!
  Реєстрація пройшла успішно
  В особистий кабінет
  load
  Відновлення паролю
  Вітаємо!
  Реєстрація пройшла успішно
  Вітаємо!
  Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель