Уточненням інформації в учасника: «так» чи «ні»?

Наталія Чабан
453
21 Березня 2021
Уточненням інформації в учасника: «так» чи «ні»?
453
21 Березня 2021

Нагадаємо, що в пошуках підтвердження або в разі наявності вагомих сумнівів щодо достовірності наданої учасниками інформації Законом України «Про публічні закупівлі» (далі — Закон) надано право замовнику звернутися до органів державної влади, підприємств, установ, організацій відповідно до їх компетенції. Це питання розглядалось у публікації «Розглядаємо практичні ситуації відмови учасникові в участі у зв’язку з наданням недостовірної інформації» та на порталі RADNUK.COM.UA. Водночас у цій статті розглянемо декілька практичних та корисних порад щодо меж застосування частини 15 статті 29 Закону, а також право замовника не тільки на отримання вказаної інформації у компетентних органах, а й на її уточнення в самого учасника. За відповіддю звернемось до Мінекономіки як Уповноваженого органу у сфері публічних закупівель.

Як зазначено вище, законодавцем визначено єдиний можливий спосіб підтвердження інформації, що її надав учасник у тендерній пропозиції, — направлення запитів до третіх осіб (у межах їх компетенції). Інформація з будь-яких інших відкритих джерел (інтернет-сайти, ЗМІ тощо), а також за результатами виїзної перевірки, проведеної замовником, тощо не може бути підставою для відхилення тендерної пропозиції.

У разі отримання замовником достовірної інформації про невідповідність переможця процедури закупівлі вимогам кваліфікаційних критеріїв, підставам, установленим частиною 1 статті 17 Закону, або факту зазначення у тендерній пропозиції будь-якої недостовірної інформації, що є суттєвою...

Конкурентні процедури

Публікації, що стосуються будь-яких питань придбання товарів, робіт та послуг за процедурами публічних закупівель

    Приєднуйся до авторів
    load
    Реєстрація
    Вітаємо!
    Реєстрація пройшла успішно
    В особистий кабінет
    load
    Відновлення паролю
    Вітаємо!
    Реєстрація пройшла успішно
    Вітаємо!
    Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель