Поняття «основний договір» при застосування переговорної процедури для закупівлі додаткових робіт / послуг

Наталія Чабан
2077
17 Вересня 2020
Поняття «основний договір» при застосування переговорної процедури для закупівлі додаткових робіт / послуг
2077
17 Вересня 2020

З прийняттям Закону України  “Про  публічні закупівлі” у чинній редакції (далі – Закон) змін зазнали як умови застосування переговорної процедури закупівлі, так і   підстави для її застосування, зокрема, уточнено підставу для проведення переговорної процедури закупівлі за результатами подвійної відміни процедури відкритих торгів, у тому числі частково (за лотами).  Крім того, зазнала уточнення норма про застосування переговорної процедури закупівлі у разі додаткової закупівлі робіт чи послуг, а саме, окрім обмеження щодо закупівлі у того самого учасника, у чинній редакції Закону з’явилися нові правила та  особливості, застосування яких пропонуємо розглянути у даній статті.

Переговорна процедура закупівлі використовується замовником як виняток, за результатами якої замовник укладає договір про закупівлю після проведення переговорів щодо ціни та інших умов договору про закупівлю з одним або кількома учасниками процедури закупівлі (стаття 40 Закону).

Перелік умов для застосування переговорної процедури є вичерпний і визначений частиною другою статті 40 Закону, зокрема, переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток у разі: якщо після укладення договору про закупівлю у замовника виникла необхідність у закупівлі додаткових аналогічних робіт чи послуг у того самого учасника. Можливість і умови таких додаткових робіт чи послуг можуть бути передбачені в основному договорі про закупівлю, який укладений за результатами проведення тендера. Закупівля...

Договір про закупівлю

Публікації про роль договору у закупівлях, зокрема, про особливості укладення, виконання, зміни, розірвання договору та ін.