Про нас

RADNUK.COM.UA – це інтернет-портал для замовників та учасників публічних (державних) закупівель, а також для всіх, хто пов’язаний або цікавиться сферою публічних (державних) закупівель. Сайт функціонує, як повноцінна інформаційна платформа у сфері публічних закупівель. Вся інформація на порталі оновлюється протягом кожного дня. Для підписників інтернет-журналу у доступі 24/7 є:

  • новини закупівель. Розділ оновлюється в режимі 24/7 та доповнюється новинами редакції журналу “Радник в сфері державних закупівель”, на які варто звернути увагу.
  • спеціалізовані статті, підготовлені провідними експертами галузі закупівель, в яких роз’яснюються зміни в законодавстві та нюанси процесу закупівель, аналізується практика і розробляються рекомендації щодо її застосування, досліджуються і пропонують рішення актуальних проблем і суперечливих питань. Розділ оновлюється в режимі 24/7.
  • зразки документів, розроблені кращими практиками-закупівельниками.
  • правова база.
  • можливість в будь-який момент поставити питання, яке стосується публічних закупівель.

На RADNUK.COM.UA завжди конкретні відповіді і готові рішення, які необхідні замовникам та учасникам процесу закупівель, з посиланнями на чинне законодавство.

Для всіх користувачів порталу також доступні навчальні програми Академії Радник та послуги супроводу публічних закупівель від Тендерного агентства Радник. 

Приєднуйся до авторів
load
Реєстрація
Вітаємо!
Реєстрація пройшла успішно
В особистий кабінет
Вам потрібно авторизуватися!
Якщо ви хочете використовувати можливості сайту на 100% вам потрібно авторизуватися
load
Відновлення паролю
Вітаємо!
Реєстрація пройшла успішно
Вітаємо!
Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель