Про нас

RADNUK.COM.UA – це інтернет-портал для замовників та учасників публічних (державних) закупівель, а також для всіх, хто пов’язаний або цікавиться сферою публічних (державних) закупівель. Сайт функціонує, як повноцінна інформаційна платформа у сфері публічних закупівель. Вся інформація на порталі оновлюється протягом кожного дня. Для підписників інтернет-журналу у доступі 24/7 є:

  • новини закупівель. Розділ оновлюється в режимі 24/7 та доповнюється новинами редакції журналу “Радник в сфері державних закупівель”, на які варто звернути увагу.
  • спеціалізовані статті, підготовлені провідними експертами галузі закупівель, в яких роз’яснюються зміни в законодавстві та нюанси процесу закупівель, аналізується практика і розробляються рекомендації щодо її застосування, досліджуються і пропонують рішення актуальних проблем і суперечливих питань. Розділ оновлюється в режимі 24/7.
  • зразки документів, розроблені кращими практиками-закупівельниками.
  • правова база.
  • можливість в будь-який момент поставити питання, яке стосується публічних закупівель.

На RADNUK.COM.UA завжди конкретні відповіді і готові рішення, які необхідні замовникам та учасникам процесу закупівель, з посиланнями на чинне законодавство.

Для всіх користувачів порталу також доступні навчальні програми Академії Радник та послуги супроводу публічних закупівель від Тендерного агентства Радник.