Мінекономіки про аналогічний договір відповідно до певного коду Єдиного закупівельного словника

Ганна Довгая
912
4 Квітня 2024
Мінекономіки про аналогічний договір відповідно до певного коду Єдиного закупівельного словника
912
4 Квітня 2024

У цій статті йтиметься про наявність документального підтвердженого досвіду виконання аналогічного за предметом закупівлі договору.

На офіційному сайті Мінекономіки оприлюднено такий запит: «Замовник послуг до кваліфікаційних критеріїв та документів, які вимагаються для підтвердження відповідності учасника кваліфікаційним критеріям та іншим вимогам замовника, вніс таку вимогу „Наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного за предметом закупівлі договору“. Чи не є це антиконкурентним обмеженням і чи суперечить це діючим нормативно-правовим актам?».

У відповіді Мінекономіки на запит № 160/2024 зазначено таке: «Шановний користувачу, повідомляємо, що відповідь на питання міститься в листі від 08.12.2022 № 3323-04/78667-06 „Щодо особливостей здійснення публічних закупівель на період дії правового режиму воєнного стану та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування“ (Щодо кваліфікаційних критеріїв) та № 1126/2020.

Закон України „Про публічні закупівлі“ (далі — Закон) установлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави  та територіальної громади.

...
Воєнний стан

Публікації, що розкривають специфіку закупівель під час воєнного стану

Повне або часткове копіювання публікацій порталу ЗАБОРОНЕНО