Що варто знати про строки оприлюднення, аби уникнути порушень у сфері закупівель

Наталія Чабан
2776
15 Квітня 2020
Що варто знати про строки оприлюднення, аби уникнути порушень у сфері закупівель
2776
15 Квітня 2020

Новели правового регулювання, передбачені Законом України «Про внесення змін до Закону України “Про публічні закупівлі” та деяких інших законодавчих актів України щодо вдосконалення публічних закупівель» від 19.09.2019 № 114-IX (далі — Закон № 114-IX), стосуються практично всіх аспектів публічних закупівель в Україні. Суттєвих змін зазнали також законодавчі положення, які регламентують питання строків оприлюднення, зокрема:

 • звіту про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель;
 • повідомлення про внесення змін до договору про закупівлю;
 • звіту про виконання договору про закупівлю.

Розглянемо детальніше, на що має звернути увагу замовник за новими правилами, аби уникнути порушень та адмінвідповідальності в разі їх недотримання.

Головна мета, яку має ставити перед собою закупівельник під час процедури торгів, — організація та проведення їх у межах чинного законодавства. Проте на це впливає багато чинників. Один з них — строки оприлюднення інформації. Як було зазначено вище, із 19.04.2020 вступає в дію Закон № 114-IX, яким вдосконалено процедуру публічних закупівель, у тому числі за допомогою внесення змін, які стосуються і строків оприлюднення.

Звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель

Порядок оприлюднення інформації про закупівлю наведено в ст. 10 Закону № 114-IX, якою передбачено, що замовник самостійно та безоплатно через авторизовані електронні майданчики оприлюднює на вебпорталі...

  Приєднуйся до авторів
  load
  Реєстрація
  Вітаємо!
  Реєстрація пройшла успішно
  В особистий кабінет
  load
  Відновлення паролю
  Вітаємо!
  Реєстрація пройшла успішно
  Вітаємо!
  Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель