Очистити
Зі «старого» у «новий» Закон: як завершити та розпочати закупівлі?
Коли публікація повідомлення про внесення змін до договору не є обов’язковою
Замовник оприлюднив звіт про укладені договори з порушенням строку, встановленого ч. 1 ст. 10 Закону
Замовник не вказав в оголошенні інформацію про забезпечення пропозиції та не заповнив обов’язкові поля, а саме пункти «9¹. Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків)» та «10². Джерело фінансування закупівлі»
Нові питання щодо оприлюднення документів замовника з електронними печатками та підписами

Ви ще не підписані на жодну рубрику

У вас ще немає жодної обраної статті

Звітність

Публікації, тематикою яких є питання щодо створення та розміщення замовниками інформації згідно Закону України «Про публічні закупівлі»

Приєднуйся до авторів
load
Реєстрація
Вітаємо!
Реєстрація пройшла успішно
В особистий кабінет
Вам потрібно авторизуватися!
Якщо ви хочете використовувати можливості сайту на 100% вам потрібно авторизуватися
load
Відновлення паролю
Вітаємо!
Реєстрація пройшла успішно
Вітаємо!
Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель