Ви вже підвищували кваліфікацію уповноваженої особи? Вам сюди!

Редакція
927
5 Січня 2022
Ви вже підвищували кваліфікацію уповноваженої особи? Вам сюди!
927
5 Січня 2022

Усі питання щодо вищої освіти регулюють два основні закони — «Про освіту» та «Про вищу освіту». Згідно з цими законами вищу освіту здобувають у закладі вищої освіти (науковій установі) за певною кваліфікацією на рівнях вищої освіти. Але! Підвищувати рівень знань, особливо закупівельних, варто постійно, оскільки за усіма змінами в Законі України «Про публічні закупівлі» можна проґавити щось важливе та (тьфу-тьфу-тьфу) отримати адміністративне стягнення.

Вихід є! Приходьте на навчання до професіоналів своєї справи – Академії Радник. Розклад на поточний місяць 2022 року — нижче.

Коли

Назва

Деталі

Навчання для замовників від Академії Радник

18 січня — 3 лютого 2022 року

ONLINE Фахівець з публічних закупівель

Поглиблена онлайн-програма навчання розроблена для новачків у сфері публічних закупівель та розрахована таким чином, щоб ви мали змогу зручно поєднувати навчання та основну роботу.

Даний курс включає в себе 6 блоків, поєднаних в онлайн-заняття та відеоуроки.

Програму розраховано на 3 тижні, по 2 блоки на тиждень тривалістю 2 години 15 хвилин, на кожному з яких ви опануєте теоретичну базу та на практиці навчитеся організовувати закупівельний процес у компанії, розробляти тендерну документацію та оголошувати закупівлі за різними процедурами.

21 січня 2022 року

ONLINE Практикум для гуру-закупівельників

Одноденний онлайн-практикум розрахований на тих замовників, які з закупівельною сферою знайомі давно, тих, кого складно здивувати, але будьте певні — у нас вийде. Ми підготували спеціальну програму з найактуальнішими темами публічного законодавства, у якій особливу увагу приділимо практичним кейсам щодо розгляду найсвіжішої практики моніторингу, АМКУ та судів. Саме тому, якщо ви бажаєте удосконалити вже й так високий рівень своїх професійних навичок – вам до нас!

2 лютого 2022 року

Практикум для гуру-закупівельників

Стаціонарне навчання, що відбуватиметься в місті Києві в конференц-залі Академії Радник (м. Київ, пров. Тбіліський, 4/10).

Під час курсу розглянемо практичні ситуації та завдання, що допоможуть слухачам розібратися з новаціями та складнощами в публічних закупівлях.

24-25 січня 2022 року

ONLINE Підвищення кваліфікації уповноважених осіб – 2022

Навчання за програмою, яка розрахована на підвищення рівня знань уповноважених осіб. Упродовж двох днів інтенсивного дистанційного навчання ми розберемо найактуальніші теми публічного законодавства та зупинимося на тих проблемних питаннях, де замовники найчастіше припускаються помилок.

24–28 січня 2022 року

5-денний курс для замовників «Публічні закупівлі від А до Я»

П’ятиденний курс спрямований на вивчення публічного законодавства від початку до кінця. Ми розберемо все: від планування до укладання договору про закупівлю.

На навчанні ви пригадаєте все, що давно забули, та вивчите багато нового та корисного. Програма складена так, аби ви мали змогу пройти весь закупівельний цикл від планування закупівель до укладання договору про закупівлю та реєстрації його в Казначействі, і абсолютно не важливо, новачок ви в закупівельній сфері чи професіонал.

Кожного дня на вас чекатимуть тести, розроблені нашими фахівцями, аби ви мали змогу закріпити отримані знання, а наприкінці навчання кожен складе пробний іспит, який допоможе вам оцінити реальний рівень ваших знань. Годі гадати – долучайтеся та навчайтеся разом з нами!

31 січня  – 1 лютого 2022 року

Експерт з публічних закупівель

Навчання для досвідчених фахівців з публічних закупівель. Два дні інтенсивного розвитку професійних навичок. На вас чекають усі актуальні питання закупівель, розгляд на реальних прикладах і практиці АМКУ, ДАСУ, судів тощо.

Навчання для учасників від Академії Радник

20 січня 2022 року

Публічні закупівлі: від участі до перемоги

Навчання, під час якого ми проаналізуємо чотири найактуальніші та найпроблемніші теми публічних закупівель: підстави для відмови в участі в публічних закупівлях за статтею 17, кваліфікаційні критерії за статтею 16, договір про закупівлю та механізм боротьби з недобросовісними замовниками.

Розберемо, на що варто звернути особливу увагу при підготовці пропозицій та як захистити свої інтереси перед замовником.

28 січня 2022 року

ONLINE Публічні закупівлі: від участі до перемоги

Уповноважена особа

Публікації, тематикою яких є особливості організації закупівельної діяльності замовника