Перевіряємо інформацію про учасника у відкритих даних без зайвих клопотів

Ігор Курочка
1807
28 Жовтня 2020
Перевіряємо інформацію про учасника у відкритих даних без зайвих клопотів
1807
28 Жовтня 2020

Частиною 5 статті 17 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі — Закон) передбачено, що Замовник не вимагає документального підтвердження публічної інформації, що оприлюднена у формі відкритих даних згідно із Законом України «Про доступ до публічної інформації» та/або міститься у відкритих єдиних державних реєстрах, доступ до яких є вільним, або публічної інформації, що є доступною в електронній системі закупівель.

Попередньою редакцією Закону обов’язок оприлюднення інформації про перелік відкритих єдиних державних реєстрів, доступ до яких є вільним, було покладено на Уповноважений орган (Мінекономіки). Проте в поточній редакції Закону дану норму було виключено. Отже, уповноважені особи та члени тендерних комітетів мають самостійно шукати та враховувати при встановленні вимог у тендерній документації, яка інформація оприлюднена у формі відкритих даних згідно із Законом України «Про доступ до публічної інформації» та/або міститься у відкритих єдиних державних реєстрах, доступ до яких є вільним, або публічної інформації, що є доступною в електронній системі закупівель. Як сказав Горацій: «Ніхто не може знати всього», тому у цій статті розберемо, які реєстри будуть у нагоді замовникам під час проведення закупівель.

Відповідно до частини 4 статті 101 Закону України «Про доступ до публічної інформації» (далі — Закон про доступ до публічної інформації) перелік наборів даних, що підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних,...

Замовникам

Публікації, які стосуються сфери публічних (державних) закупівель від «А» до «Я» згруповані відповідно до специфіки