Оприлюднення звіту при закупівлі до 50 тис. грн.

Анастасія Маляренко
3802
23 Травня 2020
СПЕЦВИПУСК
Оприлюднення звіту при закупівлі до 50 тис. грн.
3802
23 Травня 2020

Питання від читача

— Добрий день! Згідно частини 3 статті 3 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) у замовника виникла необіхдність укласти договір, вартість якого до 50 тис. грн. Згідно статті 10 Закону публікуємо звіт про договір, укладений без використання електронної сиситеми закупівель. Чи потрібно оприлюднювати звіт про виконання даного договору?

Відповідь експерта

— Добрий день!  У разі здійснення закупівель товарів, робіт і послуг без використання електронної системи закупівель, за умови, що вартість предмета закупівлі дорівнює або перевищує 50 тисяч гривень та є меншою за вартість, що встановлена пунктом 1 статті 3 Закону, замовники обов’язково оприлюднюють звіт про укладені договори в системі електронних закупівель відповідно до статті 10 цього Закону. У свою чергу, виходячи зі змісту пункту 6 частини першої статті 1 Закону, договір про закупівлю укладається між замовником і учасником за результатами проведення результатами проведення процедури закупівлі / спрощеної закупівлі.

Ураховуючи викладене, звіт про виконання договору про закупівлю у разі закінчення строку дії договору про закупівлю або його виконання сторонами, або його розірвання оприлюднюється замовником відповідно до статті 10 Закону саме щодо договорів про закупівлю у розумінні Закону, тобто укладених за результатом проведення однієї з процедур закупівель, передбачених статтею 13 Закону та спрощеної закупівлі.

...
Звітування у закупівлях

Публікації, тематикою яких є питання щодо створення та розміщення замовниками інформації згідно Закону України «Про публічні закупівлі»

  Приєднуйся до авторів
  load
  Реєстрація
  Вітаємо!
  Реєстрація пройшла успішно
  В особистий кабінет
  load
  Відновлення паролю
  Вітаємо!
  Реєстрація пройшла успішно
  Вітаємо!
  Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель