Тижневий БУМ. Тенденція моніторингу порушень в частині номенклатурних позицій

Ганна Довгая
1862
1 Січня 2021
Тижневий БУМ. Тенденція моніторингу порушень в частині номенклатурних позицій
1862
1 Січня 2021

Знаєте, що спільного в моніторингах від 26.11.2020 за ідентифікатором UA-M-2020-11-26-000013, від 26.11.2020 за ідентифікатором UA-M-2020-11-26-000015 та від 27.11.2020 за ідентифікатором UA-M-2020-11-27-000013?

В усіх перелічених випадках було порушення в частині недотримання вимог пункту 14 наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 11.06.2020 № 1082 «Про затвердження Порядку розміщення інформації про публічні Наказ Мінекономіки Про затвердження Порядку розміщення інформації про публічні закупівлізакупівлі», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 01.07.2020 за № 610/34893 (далі — Порядок), у частині невідображення інформації щодо назви товару кожної номенклатурної позиції предмета закупівлі та коду товару, визначеного згідно з Єдиним закупівельним словником, що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі.

Тому в свою чергу наголошуємо:

  • Закупівлі з ознакою COVID-19 здійснюються відповідно до постанови Кабміну від 20.03.2020 № 225 (зі змінами) шляхом оприлюднення звіту про договір про закупівлю, укладеного без використання електронної системи закупівель, а не шляхом оприлюднення оголошення, тому до таких закупівель пункт 14 Порядку не застосовується. Пам’ятаєте? Детальніше — у статті «Не зазначаємо номенклатурні позиції у закупівлях COVID-19».
  • Інформацію, передбачену пунктом 14 Порядку, потрібно вносити в:
    – оголошення про проведення  спрощеної закупівлі;
    – оголошення про проведення відкритих торгів;
    – оголошення про проведення конкурентного діалогу;
    – оголошення про проведення торгів з обмеженою участю;
    – оголошення про проведення закупівлі для укладання рамкової угоди;
    – оголошення з відомостями про укладену рамкову угоду;
    – повідомлення про намір укласти договір про закупівлю за результатами застосування переговорної процедури закупівлі.

Отже, пункт 14 Порядку розміщення не застосовується до звіту про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель. Ви такої ж думки? Детальніше — у публікації «Чи потрібно в звіті про укладений договір зазначати номенклатурні позиції?».

  • Навіть якщо предмет закупівлі (у разі закупівлі товарів або послуг) містить одну номенклатурну позицію, то інформацію щодо такої номенклатурної позиції зазначає замовник під час унесення інформації щодо предмета закупівлі товарів та послуг в оголошення, оприлюднення яких передбачено Законом, та повідомлення про намір укласти договір про закупівлю за результатами застосування переговорної процедури закупівлі. Більше — у статті «Закупівля за однією позицією. Використовуємо Порядок розміщення № 1082 чи ні?».
Моніторинг закупівель

Публікації щодо здійснення органом державного фінансового контролю такого виду контролю як моніторинг закупівель, зокрема, новини моніторингу, приклади, коментарі, особливості, судова практика щодо моніторингу

    Приєднуйся до авторів
    load
    Реєстрація
    Вітаємо!
    Реєстрація пройшла успішно
    В особистий кабінет
    load
    Відновлення паролю
    Вітаємо!
    Реєстрація пройшла успішно
    Вітаємо!
    Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель