Закупівлі до 50 тис. грн.: практика та особливості проведення

Наталія Чабан
4499
22 Квітня 2020
СПЕЦВИПУСК
Закупівлі до 50 тис. грн.: практика та особливості проведення
4499
22 Квітня 2020

Нагадуємо нашим читачам, що з 19.04.2020 року набрала чинності нова редакція Закону України «Про публічні закупівлі» (крім р. VI «Процедура торгів з обмеженою участю», який набирає чинності з 19.10.2020 року) (далі – Закон), яким впроваджуються значні нововведення у сфері проведення закупівель. У зв’язку із введенням в дію Закону та з метою впорядкування використання електронної системи закупівель наказом ДП «ПРОЗОРРО» від 17.04.2020 № 18 внесено зміни до Інструкції, про порядок використання ЕСЗ у разі здійснення закупівель, вартість яких є меншою за вартість, що встановлена в абзацах другому і третьому частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі», затвердженої  наказом ДП  «ПРОЗОРРО» №10 (далі – Наказ №10), які розглянемо в цій статті більш детально.

Нормативне регулювання закупівель, вартість яких не перевищує 50 тис. грн.

Одна із основних особливостей допорогових закупівель полягає в тому, що порядок їх проведення не регулюється законодавством. Так, п. 3 ст. 3 Закону лише передбачено, що у разі здійснення закупівель товарів, робіт і послуг, вартість яких не перевищує 50 тис. грн., замовник повинен дотримуватися принципів здійснення публічних закупівель та може використовувати електронну систему закупівель, у тому числі електронні каталоги для закупівлі товарів. У разі здійснення таких закупівель без використання...

Журнали

Публікації, що вийшли друком у паперовій версії журналу «Радник в сфері державних закупівель» (з посиланням на номер журналу)

  Приєднуйся до авторів
  load
  Реєстрація
  Вітаємо!
  Реєстрація пройшла успішно
  В особистий кабінет
  load
  Відновлення паролю
  Вітаємо!
  Реєстрація пройшла успішно
  Вітаємо!
  Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель