Дев’ять запитань про застосування ДСТУ в публічних закупівлях

Анастасія Матвійчук
8814
27 Березня 2024
Дев’ять запитань про застосування ДСТУ в публічних закупівлях
8814
27 Березня 2024

У період воєнного часу суттєвих змін зазнала сфера стандартизації: десятки стандартів були скасовані, остаточно канули у небуття безліч ГОСТів, які ми успадкували ще з радянських часів та від СНД. У статтях Радника ми вже торкались питань стандартизації — у пригоді стане публікація «Належна якість: оцінка відповідності в публічних закупівлях». А сьогодні відповідаємо на питання наших читачів.

Коли й для кого ДСТУ обов’язкові?

Перше, що маємо знати про ДСТУ, тобто державні або ж національні стандарти України, — це те, що вони не є нормативно-правовими актами, а отже їх застосування здебільшого є добровільним (стаття 23 Закону України «Про стандартизацію»). Винятками є лише три випадки:

    ...
Журнали

Публікації, що вийшли друком у паперовій версії журналу «Радник в сфері державних закупівель» (з посиланням на номер журналу)