Етика в закупівлях. Зразок та нормативка, про яку Ви, певне, не знали

Ганна Довгая
1615
15 Жовтня 2020
СПЕЦВИПУСК
Етика в закупівлях. Зразок та нормативка, про яку Ви, певне, не знали
1615
15 Жовтня 2020

Дивні вимоги в складі тендерної документації вже давно не новина в закупівельному просторі. Сьогодні надамо Учасникам варіант надання підтвердження відповідності етичної поведінки під час здійснення публічних закупівель.

У квітні попереднього року Мінекономіки видало лист від 01.04.2019 № 3304-04/13647-06 «Щодо етичної поведінки під час здійснення публічних закупівель», посилаючись на необхідність дотримуватись вимог статті 152 Угоди про асоціацію в частині публічних закупівель, Стратегії реформування системи публічних закупівель та Плану заходів щодо її реалізації, затверджених розпорядженням КМУ від 24.02.2016 № 175-р.

Нещодавно на просторах ProZorro ми зустріли таку вимогу замовника:

«Учасники повинні підтвердити відповідність своєї участі у тендері вимогам щодо етичної поведінки під час здійснення публічних закупівель згідно з листом Мінекономрозвитку № 3304-04/13647-06 від 01.04.2019 року. З огляду на це учасники подають у складі тендерної пропозиції документи, що підтверджують запровадження на підприємстві учасника політики щодо етичної поведінки під час здійснення публічних закупівель, добросовісної конкуренції. Серед таких документів повинен міститись наказ підприємства-учасника щодо призначення уповноваженого працівника з контролю та дотримання заходів і політики етичної поведінки при участі у процедурах публічних закупівель, а також настанови (інструкція або програма) підприємства щодо виконання вказаної політики».

Дотримуючись позиції, коли тендерна пропозиція повинна повністю відповідати умовам тендерної документації, пропонуємо Вам для постійного використання:

Тендерна документація

Публікації, що стосуються будь-яких питань розроблення, наповнення, зміни, оприлюднення, специфіки тендерної документації та ін.