Майданчики Prozorro: як вибрати найкращий?

Катерина Плашенко
5469
8 Лютого 2024
Майданчики Prozorro: як вибрати найкращий?
5469
8 Лютого 2024

Майданчики Prozorro: як учаснику вибрати найкращий? Пропонуємо вашій увазі огляд усіх майданчиків, допоможемо учасникам-новачкам у виборі найзручнішого, розглянемо переваги та функціональні можливості майданчиків, переконаємося у нескладному алгоритмі реєстрації, вивчимо тарифи для участі в закупівлях та зупинимося на найкорисніших інструментах для користувачів.

Якщо коротко, то Prozorro — це електронна онлайн-платформа, на якій зберігається інформація про закупівлі товарів, робіт та послуг, які здійснюють замовники відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» (далі — Закон) з урахуванням Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178. Це єдиний інформаційний масив, який зберігає дані всіх публічних закупівель.

Розпочати взаємодію замовники та учасники можуть лише через авторизовані електронні майданчики (далі — майданчик), через які замовники та постачальники працюють у системі. Усі дії учасників закупівель здійснюються через особистий кабінет на електронному майданчику. Наведемо вичерпний перелік усіх майданчиків станом на лютий-2024 у таблиці 1 «Майданчики Prozorro».

Таблиця 1 «Майданчики Prozorro»

...
Гід для новачків

Перші кроки до успішної участі в публічних закупівлях

Повне або часткове копіювання публікацій порталу ЗАБОРОНЕНО