Проєкт договору про закупівлю як частина тендерної документації

Вікторія Нехта
3572
30 Квітня 2024
Проєкт договору про закупівлю як частина тендерної документації
3572
30 Квітня 2024

Ось потроху ми й наближаємось до фіналу циклу статей щодо основних нюансів складання тендерної документації. Але це ще не кінець, тож сьогодні розберемось із проєктом договору про закупівлю, який є частиною тендерної документації. Розглянемо, що повинна містити тендерна документація щодо договору про закупівлю, на що необхідно звернути увагу в проєкті договору.

Пунктом 28 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 (далі — Особливості), визначено, що тендерна документація формується замовником відповідно до вимог статті 22 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі — Закон) з урахуванням цих особливостей.

Пунктом 8 частини 2 статті 22 Закону встановлено, що в тендерній документації зазначаються відомості, зокрема, про проєкт договору про закупівлю з обов’язковим зазначенням порядку змін його умов.

Тож, складаючи тендерну документацію, велику увагу слід приділити розробленню договору, адже чим якісніше буде складений договір, тим легше буде по ньому працювати.

...
Договір про закупівлю

Публікації про роль договору у закупівлях, зокрема, про особливості укладення, виконання, зміни, розірвання договору та ін.

Повне або часткове копіювання публікацій порталу ЗАБОРОНЕНО