Тендерна документація: з чого почати та зразок

Редакція
4245
29 Квітня 2024
Тендерна документація: з чого почати та зразок
4245
29 Квітня 2024

У статті розглянемо, що таке тендерна документація, з чого вона складається та що законодавчо може або не може містити. Чи примірна документація обов’язкова для використання? Як сформулювати тендерну документацію і врахувати особливості? Зразок тендерної документації та додатків до неї.

Тендерна документація — це…

Простими словами, тендерна документація — це своєрідна покрокова інструкція для учасників, яка розповідає, які документи учасник повинен подати для участі в закупівлі та яким чином ці документи повинні бути оформлені. Для замовника тендерна документація — це підказка, щоб швидко зорієнтуватися, що замовник купує та які документи мають бути надані учасниками.

Пунктом 31 частини 1 статті 1 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі — Закон) визначено, що тендерна документація — це документація щодо умов проведення тендеру, що розробляється та затверджується замовником і оприлюднюється для вільного доступу в електронній системі закупівель.

...
Тендерна документація

Публікації, що стосуються будь-яких питань розроблення, наповнення, зміни, оприлюднення, специфіки тендерної документації та ін.

Повне або часткове копіювання публікацій порталу ЗАБОРОНЕНО