Зміст. Журнал за січень 2019
Чи потрібно проводити відкриті торги, якщо сума лота що не відбувся допорогова?
Один із випадків для застосування переговорної процедури закупівлі на підставі пункту 4 частини 2 ст. 35 ЗУ “Про публічні закупівлі”?
Чи можливо визначення різних кодів ЕЗС на один і той самий товар в різні роки?
Чи має право замовник вимагати від учасника надати не менше однієї копії договору, зазначеного в довідці, у повному обсязі та копії документів про його виконання?

Ви ще не підписані на жодну рубрику

У вас ще немає жодної обраної статті

Журнал за 1 місяць 2019 року

Публікації, що вийшли друком у паперовій версії журналу «Радник в сфері державних закупівель» в січні 2019 року

Приєднуйся до авторів
load
Реєстрація
Вітаємо!
Реєстрація пройшла успішно
В особистий кабінет
Вам потрібно авторизуватися!
Якщо ви хочете використовувати можливості сайту на 100% вам потрібно авторизуватися
load
Відновлення паролю
Вітаємо!
Реєстрація пройшла успішно
Вітаємо!
Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель