ТОП 16 статей, які варто прочитати до 19 квітня, до введення Нового Закону!

Редакція
2789
17 Квітня 2020
СПЕЦВИПУСК
ТОП 16 статей, які варто прочитати до 19 квітня, до введення Нового Закону!
2789
17 Квітня 2020
  • Що варто знати про строки оприлюднення, аби уникнути порушень у сфері закупівельв статті автор розглядає детально, на що має звернути увагу замовник за новими правилами, аби уникнути порушень та адмінвідповідальності в разі їх недотримання при розміщенні звіту про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель; повідомленні про внесення змін до договору про закупівлю; звіту про виконання договору про закупівлю.
  • Розкриття інформації про кінцевих бенефіціарних власників по-новомув статті автором проаналізовано майбутні законодавчі зміни, які стосуються розкриття інформації про кінцевих бенефіціарних власників учасників — юридичних осіб в контексті застосування підстав для відмови в участі у процедурі закупівлі відповідно до нової редакції Закону України «Про публічні закупівлі».
  • Особливості участі об’єднання учасників у закупівлях: що нового з 19 квітня?  –  у цій статті автор зупиняється на нагальних питаннях участі об’єднання учасників у процедурі закупівлі, а саме: застосування статей 16 та 17 нової редакції Закону № 922-VIII. Розповідає про зобов’язання об’єднання учасників, які виникатимуть з договору про закупівлю, про ліцензії, дозволи та документ про створення об’єднання учасників.
  • Попередні консультації з ринком – нові можливості для замовника та учасника зі статті дізнаєтесь, що приховують попередні ринкові консультації, чи дійсно їх можна віднести до корупції (або ж, навпаки, відкриті зустрічі або попередній аналіз ринку до моменту оголошення тендеру абсолютно не суперечать законодавству та можуть забезпечити можливості для визначення коректних технічних характеристик, очікуваної вартості, вимог до потенційних учасників та вимог до необхідних документів).
  • Розглядаємо дві нові підстави для відхилення: дитяча праця та санкції у статті розглянуто нові підстави для відмови в участі у процедурі закупівлі, якими законодавець вирішив доповнити статтю 17 Закону України «Про публічні закупівлі» в новій редакції, а саме відхилення учасника за використання ним дитячої праці та у випадкові застосування до нього санкцій.
  • Алгоритм проведення спрощеної закупівліновим Законом передбачено зниження порогу закупівель до 50 тис. грн та запроваджено нове поняття — «спрощена закупівля», яка є аналогом теперішніх допорогових закупівель, про таку закупівлю детально розписано у публікації.

Підписуйтесь на портал radnuk.com.ua на Вас чекає багато цінної та важливої інформації, без якої не можливо провести закупівлі!

Тільки зараз акційна ціна – лише 3 грн на день для перших 500 підписників!

Журнали

Публікації, що вийшли друком у паперовій версії журналу «Радник в сфері державних закупівель» (з посиланням на номер журналу)

Повне або часткове копіювання публікацій порталу ЗАБОРОНЕНО