Очистити

Особливості участі об’єднання учасників у закупівлях: що нового з 19 квітня?

Лариса Шевчук
179
25 Березня 2020
179
25 Березня 2020

Новелою правового регулювання нової редакції Закону України «Про публічні закупівлі» є право брати участь у процедурах закупівель об’єднанням учасників. У статті «Правовий статус об’єднання учасників у закупівельному законодавстві України», що опублікована в  інтернет-журналі RADNUK.COM.UA, ми зупинялись на питаннях правових засад участі в процедурі закупівлі об’єднання учасників за новим законодавством та розглядали організаційно-правові форми об’єднань учасників за законодавством України.

У цій же статті зупиняємось на нагальних питаннях участі об’єднання учасників у процедурі закупівлі, а саме: застосування статей 16 та 17 нової редакції Закону № 922-VIII. Розповідаємо про зобов’язання об’єднання учасників, які виникатимуть з договору про закупівлю, про ліцензії, дозволи та документ про створення об’єднання учасників.

Нагадаю, що двадцятого жовтня 2019 року набрав чинності Закон України «Про внесення змін до Закону України "Про публічні закупівлі" та деяких інших законодавчих актів України щодо вдосконалення публічних закупівель» від 19.09.2019 № 114-IX (далі — Закон № 114-IX). Нова редакція Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VIII (далі — Закон № 922-VIII), яку введуть у дію з 19.04.2020, значно розширює можливості для участі в закупівлях об’єднань учасників, наближаючи національне закупівельне законодавство в цій частині до найкращих міжнародних...

Практика закупівель

Публікації, які стосуються сфери публічних (державних) закупівель від «А» до «Я» згруповані відповідно до специфіки

Приєднуйся до авторів
load
Реєстрація
Вітаємо!
Реєстрація пройшла успішно
В особистий кабінет
Вам потрібно авторизуватися!
Якщо ви хочете використовувати можливості сайту на 100% вам потрібно авторизуватися
load
Відновлення паролю
Вітаємо!
Реєстрація пройшла успішно
Вітаємо!
Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель