Розглядаємо дві нові підстави для відхилення: дитяча праця та санкції

Роман Магера
1705
2 Березня 2020
Розглядаємо дві нові підстави для відхилення: дитяча праця та санкції
1705
2 Березня 2020

У цій статті розглянемо нові підстави для відмови в участі у процедурі закупівлі, якими законодавець вирішив доповнити статтю 17 Закону України «Про публічні закупівлі» в новій редакції, а саме відхилення учасника за використання ним дитячої праці та у випадкові застосування до нього санкцій.

Нова редакція Закону України «Про публічні закупівлі» (далі Закон) вступить у силу 19.04.2020. Однією з новел нової редакції Закону є кілька нових підстав для відхилення тендерної пропозиції учасника. У цій статті пропоную читачам розібрати дві нові підстави для відхилення.

Відмова в участі у процедурі за використання дитячої праці

Закон у новій редакції поповнено, зокрема, п. 12 ч. 1 ст. 17, згідно з якою замовник повинен прийняти рішення про відмову учасникові в участі у процедурі закупівлі та зобов’язаний відхилити тендерну пропозицію учасника або відмовити в участі у переговорній процедурі закупівлі, якщо службова (посадова) особа учасника процедури закупівлі, яку уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником, було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов’язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми.

Термін «правопорушення» застосований у даному випадкові в широкому значенні. Під такий термін підпадають злочини, які передбачені в Кримінальному кодексі України, за вчинення...

Поради учасникам закупівель

Публікації, які в першу чергу є практичними порадами та спрямовані на учасника публічних (державних) закупівель

Приєднуйся до авторів
load
Реєстрація
Вітаємо!
Реєстрація пройшла успішно
В особистий кабінет
Вам потрібно авторизуватися!
Якщо ви хочете використовувати можливості сайту на 100% вам потрібно авторизуватися
load
Відновлення паролю
Вітаємо!
Реєстрація пройшла успішно
Вітаємо!
Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель