Переможець спрощеної закупівлі

Катерина Плашенко
1715
22 Липня 2021
Переможець спрощеної закупівлі
1715
22 Липня 2021

У попередніх статтях «Алгоритм участі в спрощеній закупівлі», «Особливості періоду уточнення у спрощеній закупівлі», «Подання пропозицій у спрощеній закупівлі», «Електронний аукціон у спрощеній закупівлі» та «Період кваліфікації у спрощеній закупівлі» на порталі RADNUK.COM.UA ми розібрали всі тонкощі та нюанси участі у спрощеній закупівлі. У цій статті визначимо головні моменти, на які слід звертати увагу переможцям спрощеної закупівлі на етапі укладення договору про закупівлю.

Хто такий переможець спрощеної закупівлі?

Відповідно до пункту 19 частини 1 статті 1 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі — Закон) переможець спрощеної закупівлі — учасник, пропозиція якого відповідає всім умовам, що визначені в оголошенні про проведення спрощеної закупівлі, вимогам до предмета закупівлі і визнана найбільш економічно вигідною та якому замовник повідомив про намір укласти договір про закупівлю. Частиною  12 статті 14 Закону передбачено, що за результатами оцінки та розгляду пропозиції замовник визначає переможця. Повідомлення про намір укласти договір про закупівлю замовник оприлюднює в електронній системі закупівель.

Чи має переможець надавати додаткові документи замовнику?

Перелік документів переможця, які мають бути оприлюднені в електронній системі закупівель (далі — ЄСЗ)  відповідно...

Спрощені закупівлі

Публікації для учасників, що стосуються будь-яких питань придбання товарів, робіт та послуг на так звані "допорогові суми", тобто вартість яких є нижчою 200 тис. грн для товарів і послуг та нижче 1 млн. грн для робіт (звичайні замовники), або вартість яких є нижчою 1 млн. грн для товарів і послуг та нижче 1,5 млн. грн для робіт, якщо йдеться про спецзамовників.