Період кваліфікації для учасника у спрощеній закупівлі

Катерина Плашенко
1078
19 Липня 2021
Період кваліфікації для учасника у спрощеній закупівлі
1078
19 Липня 2021

У попередніх статтях «Алгоритм участі в спрощеній закупівлі», «Період уточнення інформації в спрощеній закупівлі», «Подання пропозицій у спрощеній закупівлі» та «Електронний аукціон у спрощеній закупівлі» на порталі RADNUK.COM.UA ми розглянули загальний алгоритм участі в спрощеній закупівлі; розібрали вимоги замовника в оголошенні про проведення спрощеної закупівлі, які потребують першочергової уваги; дослідили, навіщо потрібен період уточнення інформації, як звертатися до замовника із питанням та / або вимогою; ознайомилися з механізмом електронного аукціону; дізналися, як підготуватися до аукціону та яку стратегію поведінки вибрати.

Продовжуючи вивчення спрощеної закупівлі, у цій статті розглянемо наступний етап спрощеної закупівлі — період кваліфікації (розгляд пропозицій учасників).

Що таке період кваліфікації?

Період кваліфікації — це особливий процес, який відбувається після завершення електронного аукціону, термін, протягом якого замовник розглядає пропозиції учасників, встановлюючи їх відповідність вимогам, зазначеним в оголошенні про проведення спрощеної закупівлі.

Період розгляду пропозицій учасників розпочинається автоматично після завершення електронного аукціону, тобто електронна система закупівель (далі — ЕСЗ, система) розкриває дані про всіх учасників, і з’являється доступ до документів, які надані учасниками у складі пропозицій. Ця інформація стає доступною усім: замовнику, учасникам та всім користувачам ЕСЗ.

Відповідно до...

Гід для новачків

Перші кроки до успішної участі в публічних закупівлях