Подання пропозицій у спрощеній закупівлі

Катерина Плашенко
514
5 Травня 2021
Подання пропозицій у спрощеній закупівлі
514
5 Травня 2021

У попередніх статтях «Алгоритм участі в спрощеній закупівлі» та «Особливості періоду уточнення у спрощеній закупівлі» на порталі RADNUK.COM.UA ми розглянули загальний алгоритм участі у спрощеній закупівлі, на що необхідно звернути увагу учаснику під час участі, проаналізували, для чого потрібен період уточнення інформації та як звертатися до замовника із питанням та / або вимогою.

У цій статті дамо рекомендації з таких питань:

  • з чого розпочати підготовку пропозиції;
  • які строки підготовки пропозиції у спрощеній закупівлі;
  • як виконати вимоги замовника;
  • якщо не можемо виконати вимоги замовника, що робити в такому випадку;
  • як подати пропозицію для участі у спрощеній закупівлі.

Починаємо підготовку пропозиції для участі у спрощеній закупівлі

Насамперед необхідно вивчити всі вимоги замовника. Якщо ви спроможні їх виконати, сміло переходимо до підготовки пропозиції. У цьому вам може допомогти чек-лист для підготовки пропозиції.

Це необов’язкова вимога, проте підготовка пропозиції потребує ретельності й уважності, отже, у пригоді стане чек-лист. Адже дуже сумно, коли учасник начебто все передбачив, знайшов потрібний товар і необхідну документацію для закупівлі, зумів запропонувати найнижчу ціну, проте пропустив якийсь, на перший погляд, неважливий документ та його пропозицію замовник відхилив.

Тож пропонуємо при підготовці документів для участі у спрощеній закупівлі використовувати чек-лист, у якому учасник зможе зазначити, які...

Гід для новачків

Перші кроки до успішної участі в публічних закупівлях