Електронний аукціон у спрощеній закупівлі

Катерина Плашенко
401
26 Травня 2021
Електронний аукціон у спрощеній закупівлі
401
26 Травня 2021

Продовжуємо ряд статей для учасників-новачків про проведення спрощеної закупівлі. У попередніх статтях на порталі RADNUK.COM.UA ми розповіли про «Алгоритм участі в спрощеній закупівлі», «Особливості періоду уточнення у спрощеній закупівлі» та «Подання пропозицій у спрощеній закупівлі». Ми розглянули загальні засади проведення спрощеної закупівлі, проаналізували, яка інформація міститься в оголошенні про проведення спрощеної закупівлі, на які нюанси слід звернути увагу учасникам під час підготовки пропозиції, як звертатися до замовника із вимогою та / або запитанням під час уточнення інформації, як найкраще учаснику підготувати цінову пропозицію та подати для участі у спрощеній закупівлі. Сьогодні проаналізуємо наступний етап спрощеної закупівлі — електронний аукціон.

Що таке електронний аукціон?

Електронний аукціон у спрощеній закупівлі — це повторювальний процес пониження ціни під час проведення спрощеної закупівлі, який реалізується в електронній системі закупівель онлайн у реальному часі та відбувається у три раунди. При цьому учасник має право понижати цінову пропозицію під час проведення кожного раунду електронного аукціону, але не зобов’язаний цього робити.

Як відбувається електронний аукціон?

Механізм електронного аукціону єдиний для всіх видів закупівлі, у тому числі й для спрощеної  закупівлі. Якщо для участі в спрощеній закупівлі подано...

Гід для новачків

Перші кроки до успішної участі в публічних закупівлях