Перелік корисних посилань щодо деяких нюансів відміни закупівлі через відсутність подальшої потреби

Олег Підгірський
518
21 Квітня 2024
Перелік корисних посилань щодо деяких нюансів відміни закупівлі через відсутність подальшої потреби
518
21 Квітня 2024

Відповідно до підпункту 1 пункту 50 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178, замовник відміняє відкриті торги у разі відсутності подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт чи послуг.

Аналогічна підстава для відміни закупівлі визначена:

Через нечітке формулювання норми виникають запитання, у яких випадках допустиме використання такої підстави. Чи коли предмет закупівлі вже не потрібен, чи коли відпала потреба саме в такому виді закупівлі. Чи, можливо, є інші обставини наявності такої підстави. Для кращого розуміння не зайвим буде переглянути перелік корисних посилань на статті порталу RADNUK.COM.UA щодо деяких нюансів відміни закупівлі через відсутність подальшої потреби.

У рамках щотижневого опрацювання розміщених зразків документів за різними категоріями редакцією порталу опрацьовано категорії «Особливості 1178 (локалізація)», «Закупівля у ГК “Нафтогаз Трейдинг”», «Особливості 1178 (газ)» розділу «Зразки документів». За результатом їх опрацювання встановлено актуальність таких зразків.

Воєнний стан

Публікації, що розкривають специфіку закупівель під час воєнного стану

Повне або часткове копіювання публікацій порталу ЗАБОРОНЕНО