Перелік корисних посилань щодо застосування статті 17 Закону про закупівлі в умовах воєнного стану + шпаргалка щодо її застосування

Олег Підгірський
1554
17 Липня 2022
Перелік корисних посилань щодо застосування статті 17 Закону про закупівлі в умовах воєнного стану + шпаргалка щодо її застосування
1554
17 Липня 2022

Частиною 1 статті 17 Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VIII визначено ряд підстав, за наявності яких замовник повинен відмовити учаснику в участі в процедурі закупівлі. Крім того, цією ж статтею встановлено, яку саме інформацію та яким чином можна вимагати в учасника та / чи переможця тендеру, а яку не можна.

У період правового режиму воєнного стану замовнику складно належним чином дотримуватись приписів статті 17 Закону № 922, зокрема в частині встановлення факту наявності чи відсутності підстав для відмови учаснику та / або переможцю в участі в торгах, передбачених частиною 1 згаданої статті. Здебільшого це зумовлено тим, що у воєнний стан деякі єдині державні реєстри не функціонують.

Для полегшення роботи закупівельника редакцією порталу RADNUK.COM.UA опубліковано ряд статей, а саме:

Враховуючи обставини сьогодення, зокрема висвітлені в перелічених публікаціях, для ще більшого полегшення роботи замовника пропонуємо для використання в роботі шпаргалку щодо застосування замовником норм статті 17 Закону України «Про публічні закупівлі», яка стане у пригоді кожному замовнику (і навіть учаснику у певних випадках) в умовах правового режиму воєнного стану для розуміння і дотримання вимог частини 1 статті 17 Закону № 922.

Воєнний стан

Публікації, що розкривають специфіку закупівель під час воєнного стану