Не працюють реєстри ДПС

Олег Підгірський
647
7 Червня 2022
Не працюють реєстри ДПС
647
7 Червня 2022

Керуючись нормами Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13.01.2011 № 2939-VI, органи Державної податкової служби здійснюють оприлюднення наборів даних, визначених переліком наборів даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних, за положенням, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.2015 № 835. Такі набори даних ці органи розміщують, зокрема, в електронному кабінеті ДПС.

Згідно з пунктами 1, 12–15 розділу 3 Порядку функціонування електронного кабінету, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 14.07.2017 № 637, електронний кабінет — сукупність інформаційно-телекомунікаційних систем ДПС, що забезпечує електронну форму взаємодії між платниками податків та державними, у тому числі контролюючими, органами з питань реалізації прав та обов’язків, визначених Податковим кодексом України та іншими законами, контроль за дотриманням яких покладено на контролюючі органи, та нормативно-правовими актами, прийнятими на підставі та на виконання Кодексу та інших законів, контроль за дотриманням яких покладено на контролюючі органи.

Електронний кабінет включає відкриту (загальнодоступну) частину та приватну частину (особистий кабінет). Доступ до відкритої частини електронного кабінету мають усі користувачі без використання електронних довірчих послуг. Відкрита частина електронного кабінету забезпечує можливість отримання користувачем інформації, яка відповідно до законодавства є відкритою та...

Воєнний стан

Публікації, що розкривають специфіку закупівель під час воєнного стану