Дайджест закупівельника: від проєктів змін до Закону про закупівлі до розгляду скарг шляхом застосування телекомунікаційних систем

Анна Андебура
448
6 Травня 2022
Дайджест закупівельника: від проєктів змін до Закону про закупівлі до розгляду скарг шляхом застосування телекомунікаційних систем
448
6 Травня 2022

Інформація — найважливіший ресурс у наш швидкоплинний час. Тому група компаній «Радник» невпинно працює та намагається полегшити діяльність замовників та учасників. Ми відстежуємо для вас найсвіжішу інформацію щодо закупівель під час воєнного стану, аналізуємо зміни та надаємо поради. Отже, у дайджесті знайдете найактуальніше за тиждень.

  • Президент підписав зміни до Закону України «Про публічні закупівлі» щодо особливостей застосування переговорної процедури закупівлі. Але не всі зміни були підтримані законотворцями у 2022 році. Так, 30.04.2022 набули чинності зміни до розділу X «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про публічні закупівлі», а саме його доповнено декількома пунктами, про які читайте детальніше за посиланням.
  • 29.04.2022 направлено на розгляд Комітету проєкт Закону про внесення зміни до розділу II «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про внесення змін до Закону України „Про публічні закупівлі“ та інших законів України щодо вдосконалення системи функціонування та оскарження публічних закупівель» щодо процедури розгляду скарг (№ 7328 від 28.04.2022). З подробицями можна ознайомитись у матеріалі «Урядом планується відтермінувати електронізацію скарг в публічних закупівлях».

Пам’ятаємо, що на порталі є добірка корисних інструментів та ресурсів, які ми дбайливо зібрали для вашої зручності у матеріалі «Перелік корисних посилань під час воєнного стану». У коловороті змін законодавства як ніколи актуальним є питання відповідальності за порушення, вчинені у воєнний час. Тож кому, що і за що буде роз’яснено у статті «Відповідальність за порушення у сфері публічних закупівель, вчинені під час дії режиму воєнного стану».

Бережіть себе та близьких. Усім мирного неба над головою! Ми стали ще на один тиждень ближче до перемоги!

Більше важливої інформації про закупівлі під час війни читайте на порталі RADNUK.COM.UA у розділі  «Воєнний стан».

Воєнний стан

Публікації, що розкривають специфіку закупівель під час воєнного стану