Президент підписав зміни до Закону України “Про публічні закупівлі” щодо особливостей застосування переговорної процедури закупівлі

2452
4 Травня 2022

29.04.2022 проект Закону про внесення змін до розділу Х “Прикінцеві та перехідні положення” Закону України “Про публічні закупівлі” щодо особливостей застосування переговорної процедури закупівлі повернуто з підписом президента.

На порталі RADNUK.COM.UA у статті Прийнято Закон про внесення змін до Закону України «Про публічні закупівлі» щодо особливостей застосування переговорної процедури закупівлі ми проаналізували усі запропоновані зміни до Закону. Але не усі зміни були підтримані законотворцями у 2022 році.

Так, 30.04.2022 набули чинності зміни до Розділу X “Прикінцеві та перехідні положення” Закону України “Про публічні закупівлі”, шляхом доповнення пунктами 3-5 та 3-6 такого змісту:

“3-5. Установити, що до 1 жовтня 2022 року закупівля робіт, необхідних для забезпечення будівництва Дністровської гідроакумулюючої електростанції (у тому числі супровідні до таких робіт товари та послуги), може здійснюватися шляхом застосування переговорної процедури закупівлі із зазначенням в електронній системі закупівель умови, визначеної абзацом четвертим пункту 2 частини другої статті 40 цього Закону, та не потребує документального підтвердження умови застосування. Договір про закупівлю за результатами застосування переговорної процедури закупівлі укладається у строк не раніше ніж через п’ять днів з дня оприлюднення в електронній системі закупівель повідомлення про намір укласти договір про закупівлю.

3-6. Установити, що до 1 жовтня 2022 року закупівля робіт, необхідних для ремонту, модернізації чи реконструкції компресорних станцій “Диканька”, “Долина-2”, “Бердичів”, “Красилів”, “Комарно”, “Ужгород”, “Росош”, “Первомайська”, “Лубни”, “Яготин”, “Долина”, “Тернопіль”, “Рогатин”, “Богородчани”, “Олександрівка”, “Машівська”, “Більче-Волиця”, дотискувальної компресорної станції “Богородчани” (у тому числі супровідні до таких робіт товари та послуги), може здійснюватися у суб’єкта господарювання, який здійснює виробництво газотурбінного обладнання та включений до переліку об’єктів державної власності, що мають стратегічне значення для економіки і безпеки держави, шляхом застосування переговорної процедури закупівлі із зазначенням в електронній системі закупівель умови, визначеної абзацом четвертим пункту 2 частини другої статті 40 цього Закону, та не потребує документального підтвердження умови застосування. Договір про закупівлю за результатами застосування переговорної процедури закупівлі укладається у строк не раніше ніж через п’ять днів з дня оприлюднення в електронній системі закупівель повідомлення про намір укласти договір про закупівлю”.

Підпишись на розсилку від Радника, щоб не пропустити найголовніші події у сфері публічних закупівель.

    load
    digest icon digest icon
    Обмін знаннями та досвідом в сфері публічних закупівель