Коли та чи потрібно публікувати звіт про виконання договору, укладеного згідно з Постановою № 169

Ганна Довгая
1879
4 Травня 2022
Коли та чи потрібно публікувати звіт про виконання договору, укладеного згідно з Постановою № 169
1879
4 Травня 2022

Більшість замовників звикли думати наперед. І це нормально, бо планування публічних закупівель і не таких навичок вчить закупівельників. Тож, у цій статті з’ясуємо, чи необхідно публікувати в електронній системі звіт про виконання договору, укладеного згідно з положеннями постанови Кабміну від 28.02.2022 № 169 «Про деякі питання здійснення оборонних та публічних закупівель товарів, робіт і послуг в умовах воєнного стану» (далі — Постанова № 169).

Пунктом 12 частини 1 статті 10 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі — Закон) встановлено, що замовник самостійно та безоплатно через авторизовані електронні майданчики оприлюднює в електронній системі закупівель у порядку, встановленому Уповноваженим органом та цим Законом, інформацію про закупівлю, а саме звіт про виконання договору про закупівлю — протягом 20 робочих днів з дня виконання сторонами договору про закупівлю або закінчення строку дії договору про закупівлю, за умови його виконання сторонами, або його розірвання.

Факт 1: зазначена норма встановлює обов’язок звітування про виконання саме договору про закупівлю. За невиконання цієї норми на уповноважену, службову (посадову) особу замовника може бути накладено штраф у розмірі 1 700 грн (повторно за це правопорушення, вчинене протягом року, — 3 200 грн).

Пунктом 6 частини 1 статті 1 Закону встановлено, що договір про закупівлю — господарський договір, що укладається...

Створіть аккаунт, щоб читати цю статтю

У вас вже є аккаунт?

Увійти
Воєнний стан

Публікації, що розкривають специфіку закупівель під час воєнного стану