Як взяти участь у розгляді скарги шляхом застосування телекомунікаційних систем?

Редакція
306
4 Травня 2022
Як взяти участь у розгляді скарги шляхом застосування телекомунікаційних систем?
306
4 Травня 2022

Питання передплатника порталу RADNUK.COM.UA:

  • АМКУ відновило розгляд скарг. Наразі не маємо можливості особисто бути присутніми на розгляді скарги. Як взяти участь шляхом застосування телекомунікаційних систем?

Відповідь редакції порталу RADNUK.COM.UA:

  • Вітаємо. Згідно з абзацом 2 частини 15 статті 18 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі — Закон) за попереднім письмовим бажанням однієї із сторін, зазначеним у скарзі (для скаржника) або поясненні (для замовника), на засідання Комісії з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель запрошуються сторони (суб’єкт оскарження та замовник) для надання додаткових пояснень тощо, при цьому суб’єкт оскарження, замовник та інший учасник процедури закупівлі (якщо оскаржується рішення замовника, прийняте щодо його тендерної пропозиції) мають право брати участь у такому розгляді скарги шляхом застосування телекомунікаційних систем в інтерактивному режимі реального часу, і такий розгляд скарги є відкритим, усі охочі можуть бути присутніми на її розгляді.

Користуйтесь прикладом заяви скаржника про участь у розгляді скарги шляхом застосування телекомунікаційних систем в інтерактивному режимі реального часу.

Додатково роз’яснимо, що Порядком участі суб’єкта оскарження та замовника в розгляді скарги шляхом застосування телекомунікаційних систем в інтерактивному режимі реального часу, затвердженим розпорядженням АМКУ від 09.02.2021 № 3-рп, встановлено положення щодо заявлення сторонами оскарження бажання участі в розгляді скарги...

Воєнний стан

Публікації, що розкривають специфіку закупівель під час воєнного стану