Січнева допомога УО: звітуємо про виконання договорів про закупівлю

Редакція
1303
11 Січня 2022
Січнева допомога УО: звітуємо про виконання договорів про закупівлю
1303
11 Січня 2022

Перехід від ТК до УО, продовження договорів про закупівлю на 20 % тощо — як все врахувати і нічого не пропустити, читайте в статті «Три рецепти успішного завершення 2021 року».

Замовник має право оприлюднити звіт про виконання договору про закупівлю. У яких випадках? Читайте в статті «Три випадки для того, щоб прозвітувати про виконання договору про закупівлю».

Остерігаєтесь моніторингу по вже прозвітованій процедурі закупівлі? Не варто. У статті «Чи можна здійснювати моніторинг закупівлі після опублікування звіту про виконання договору?» розповідаємо чому.

Застосували санкції до постачальника? Не знаєте, коли оприлюднити звіт про виконання договору про закупівлю? Розбираємо суть цих питань у статті «Ведеться претензійна робота. Оприлюднюємо звіт про виконання договору про закупівлю чи ні?».

У разі розбіжності між інформацією в ЕСЗ та фактичною сумою договору про закупівлю, за яким звітуватиме замовник, зверніть увагу на статтю «Застерігаємо: перед звітом про виконання договору про закупівлю варто оприлюднити заключну додаткову угоду про погодження зміни ціни».

Якщо інше не встановлено внутрішніми документами замовника, уповноважена особа не звітує про виконання «прямих» договорів. Оприлюднюємо звіт про виконання договору про закупівлю лише у процедурах, спрощених закупівлях та закупівлях з ознакою COVID-19. Про інші нюанси читайте в статті «Дев’ять актуальних запитань щодо звітування про виконання договору про закупівлю».

Не знаєте, що робити, коли один товар походить з різних країн, а вам необхідно заповнити відповідні поля в електронній системі? Тоді стаття «Як замовнику вказувати країну походження товару» для вас.

Ви є активним користувачем Prozorro Market? Обов’язково прочитайте статтю «Чи потрібно звітувати про виконання договору, укладеного за результатом запиту ціни пропозицій через електронний каталог?».

Аналізуємо відповідь Мінекономіки у консультації для одного з замовників за темою «Помилково оприлюднено звіт про виконання договору про закупівлю: який вихід?».

Звітування у закупівлях

Публікації, тематикою яких є питання щодо створення та розміщення замовниками інформації згідно Закону України «Про публічні закупівлі»