Дев’ять актуальних запитань щодо звітування про виконання договору про закупівлю

Анна Селютіна
4215
21 Грудня 2021
Дев’ять актуальних запитань щодо звітування про виконання договору про закупівлю
4215
21 Грудня 2021

Січень — це завжди активний період звітування про виконання договорів про закупівлю за попередній рік. Адже пунктом 12 частини 1 статті 10 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі — Закон) передбачено, що замовник самостійно та безоплатно через авторизовані електронні майданчики оприлюднює в електронній системі закупівель інформацію про закупівлю, а саме звіт про виконання договору про закупівлю протягом 20 робочих днів з дня виконання сторонами договору про закупівлю або закінчення строку дії договору про закупівлю, за умови його виконання сторонами, або його розірвання. Тож у цьому матеріалі надамо відповіді на дев’ять найчастіших запитань замовників.

Запитання № 1. Чи потрібно оприлюднювати звіт про виконання договору, укладеного без використання електронної системи закупівель?

Відповідь на це запитання однозначна — ні! Оскільки пунктом 12 частини 1 статті 10 Закону передбачено, що замовник самостійно та безоплатно через авторизовані електронні майданчики оприлюднює в електронній системі закупівель інформацію про закупівлю, а саме звіт про виконання договору про закупівлю протягом 20 робочих днів з дня виконання сторонами договору про закупівлю або закінчення строку дії договору про закупівлю, за умови його виконання сторонами, або його розірвання.

Відповідно до пункту 6 частини 1 статті 1 Закону договір про закупівлю — господарський договір, що укладається між замовником і...

Звітування у закупівлях

Публікації, тематикою яких є питання щодо створення та розміщення замовниками інформації згідно Закону України «Про публічні закупівлі»