Чи потрібно звітувати про виконання договору, укладеного за результатом запиту ціни пропозицій через електронний каталог?

Тетяна Мішта
720
8 Грудня 2021
Чи потрібно звітувати про виконання договору, укладеного за результатом запиту ціни пропозицій через електронний каталог?
720
8 Грудня 2021

Питання читача

  • Доброго дня! Чи потрібно звітувати про виконання договору, що укладений за результатом запиту ціни пропозицій через електронний каталог?

Відповідь експерта

  • Вітаю! Відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» (далі — Закон), який визначає правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави, територіальних громад та об’єднаних територіальних громад, придбання замовником товарів, робіт і послуг, вартість яких дорівнює або перевищує 50 тисяч гривень та є меншою за вартість, що встановлена у пунктах 1 та 2 частини першої статті 3 Закону, здійснюється без застосування порядку проведення спрощених закупівель, встановленого цим Законом, у разі якщо закупівля товарів здійснюється з використанням електронного каталогу.

Водночас електронний каталог — систематизована база актуальних пропозицій, що формується та супроводжується централізованою закупівельною організацією в електронній системі закупівель та використовується замовником з метою відбору постачальника товару (товарів), вартість якого (яких) є меншою за вартість, що встановлена у пунктах 1–3 частини 1 статті 3 цього Закону.

У свою чергу, згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 14.09.2020 № 822 у разі здійснення закупівлі товару, вартість якого дорівнює або перевищує 50 тис. грн та є меншою ніж 200 тис. грн, для замовників, визначених пунктами 1–3 частини 1 статті 2 Закону, та меншою ніж 1...

Експерти відповідають

Провідні фахівці закупівельної галузі коротко та з правової точки зору відповідають на найбільш суперечливі та болючі питання щодо здійснення закупівель