Відомості, які повинні бути обов’язково в тендерній документації. Частина 1: інструкція з підготовки тендерних пропозицій

Крістіна Бєлякова
1598
16 Березня 2021
Відомості, які повинні бути обов’язково в тендерній документації. Частина 1: інструкція з підготовки тендерних пропозицій
1598
16 Березня 2021

Більшість замовників, коли оголошують процедури закупівлі, використовують або шаблони тендерної документації, або примірну тендерну документацію, затверджену наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України № 680 від 13.04.2016 (далі — наказ № 680), або попередньо підготовлені колегами шаблони, або шаблони, які розробили сторонні спеціалісти у сфері публічних закупівель.

У серії публікацій щодо обов’язкових складових тендерної документації ґрунтовно та з професійної точки зору роз’яснимо процес формування положень тендерної документації та поступово розберемо кожну окрему вимогу статті 22 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі — Закон).

Що таке тендерна документація?

Для початку розберемо, що таке тендерна документація. Так, пунктом 31 частини 1 статті 1 Закону визначено, що тендерна документація — це документація щодо умов проведення тендеру, що розробляється та затверджується замовником і оприлюднюється для вільного доступу в електронній системі закупівель.

Вимоги до відомостей, які повинна містити тендерна документація, передбачені частиною 2 статті 22 Закону, а саме у тендерній документації зазначаються такі відомості:

  1. інструкція з підготовки тендерних пропозицій;
  2. один або декілька кваліфікаційних критеріїв відповідно до статті 16 цього Закону, підстави, встановлені статтею 17 цього Закону, та інформація про спосіб підтвердження відповідності учасників установленим критеріям і вимогам згідно із законодавством. Замовник не вимагає документального підтвердження інформації про відповідність підставам, встановленим статтею 17 цього Закону,...
Тендерна документація

Публікації, що стосуються будь-яких питань розроблення, наповнення, зміни, оприлюднення, специфіки тендерної документації та ін.